05.11.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.16,9 – 1 місце

2. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.20,5 – 2 місце

3. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.23,5 – 3 місце

4. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.24,8(1зб)

5. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.28,5

35 – 33 – 34,5 – 34,4

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.46,8– 1 місце

2. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Авдімірець А.  2.47,7 – 2 місце

3. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.47,7(гол) – 3 місце

4. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.53,0(1зб)

3. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Буткевич С.  2.53,7(1зб)

41,5 – 41 – 41,5 – 42,8

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.22,8 – 1 місце

2. ПОДАРУНОК – сір.жер.орл. 2015р.н. (Уклон-Політика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.22,8(гол) – 2 місце 

3.  ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.28,3 - 3 місце

4. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.28,6(1зб)

5. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.31,9(1зб)

35,5 – 35 – 36 – 36,3

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.15,8(1зб) - 1 місце

2. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.16,9 – 2 місце

3. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.18,2 – 3 місце 

4. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.23,6 

5.  САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.26,9  

33,5 – 34,5 – 33,5 – 34,3

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.09,5 – 1 місце

2. ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.10,7 – 2 місце

3. ХЛОПУША –  гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.21,9 – 3 місце

4. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.23,3

32 – 31,5 – 32 – 34