24.09.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОХАНОЧКА – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Чардаш - Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Тальянський В.  2.36,6 – 1 місце

2. ПОДАРУНОК – сір. жер. орл. 2015 р.н. (Уклон - Політика) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.37,3 (3зб.) – 2 місце

3. ПАУЗА – гн. коб. орл. 2015 р.н. (Уклон - Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.  2.40,9 – 3 місце

4. БАЛТИКА – гн. коб. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.48,7

37 – 43 – 42 – 34,6

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ЦЕНТРИФУГА – кар. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент - Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гнитецький С.  2.29,7 (1зб.) – 1 місце

2. ПІСЕНЬКА – вор. коб. орл. 2015 р.н. (Сокол - Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.31,7 (1зб.) – 2 місце

3. ПАРК – гн. жер. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.34,9 (1зб.) – 3 місце

4. ЧАСТКА – св.-руд. коб. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Чековая) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.41,8

37,5 – 38,5 – 39 – 34,7

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Заїзд знятій


1. МЕМУАР – гн. жер. рос. 2015 р.н. (Монпельє - Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.

2. ГРЕМІ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Регістр - Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Орлова В.

3. ФАБУЛА – руд. коб. рос. 2015 р.н. (Удалой - Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Кузьменко О.

4. ХРОМПІК – гн. жер. рос. 2015 р.н. (Порядок - Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А.

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. СЕЛІГЕР – руд. жер. рос. 2014 р.н. (Голос - Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Зайцев Ю.  2.19,3  – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Регістр - Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.20,3 – 2 місце

3. САНГРІЯ – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Сарагоса) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Буткевіч С.  2.20,6 – 3 місце

4. КЛЮКВА* – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Трубецький А.  2.24,0

5. ФЛАГМАН – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Кузьменко О.  2.34,3

34 – 36 – 37 – 32,3

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОМАНДИР ФРЕГАТА – т.-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Фрагмент - Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.25,8 – 1 місце

2. БАБОЧКА – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Чардаш - Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А.  2.27,2 (1зб.) – 2 місце

3. УГАДКА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.  2.39,7 – 3 місце

4. ШТУЧКА – сір. коб. орл. 2014 р.н. (Шквал - Умніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О. – вибула

5. КЛАВІАТУРА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Уклон - Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. – знята

6. РЕЗУЛЬТАТ – вор. жер. орл. 2014 р.н. (Заводчик - Румба) ФГ «Голд-Сад» Красношлик О. – знятий

35 – 37 – 39 – 34,8