17.09.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ XXV ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КІННОСПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик М.  2.12,3  – 1 місце

2. ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.16,1 – 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.19,2 – 3 місце

4. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.19,2(гол) (1зб)

5. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.20,0

6. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.24,4

7. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» 2.24,6

33 – 32 – 33,5 – 33,8

 

ПРИЗ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м

4 група


1. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких А.Ф. Москаль В.  1.56,34  – 1 місце

2. МЕКЕША - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.58,88  - 2 місце

3. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.58,98 - 3 місце

4. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.59,49

5. ГІЛЬДІЯ - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  2.02,78

6. НЕФЕРТІТІ - гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Лагуна) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О. - знята

300 – 19,88 ; 500 – 30,13; 500 – 31,62; 500 – 34,71

 

ПРИЗ СЕЛЕКЦЇОНЕРІВ УКРАЇНИ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.16,6 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,2 – 2 місце

3. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.22,7 – 3 місце

4. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  2.29,6 (1зб)(г/ст.)

5. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.29,7 (1зб)

6. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.34,6

34 – 34 – 34 – 34,6

 

ПРИЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

1 група


1. АВРА (BUL) – т-гн.коб. 2013р.н.(Апсе-Люсі Стар) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А.  2.07,15 – 1 місце

2. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.08,83 – 2 місце

3. ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северин О.  2.11,73 - 3 місце

4. РЕГНУМ – гн.жер. 2014р.н. (Гіантс Сіавей-Ракка) ПП «Мустанг» Москаль В.  2.11,82 - 4 місце

5. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Ткаченко О.  2.14,41 - 5 місце

6. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.15,10

7. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  2.15,53

8. ЛЕГІОНЕР (IRE) - руд.жер. 2012р.н.(Лопе Де Вега-Майонга) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.16,43

9. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.18,57

10. ЛІССАБОН – гн.жер. 2014р.н. (Сарем-Лєдея) ПП «Мустанг» Павлов В.  2.28,63

11. ГОПАК – сер.жер. 2014р.н.(Принц Каро-Гримаса) ПП «Мустанг» Москаль В.  – знятий

12. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» - знятий

13. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

  500 – 32,56; 500 – 29,67; 500 – 32,00; 500 – 32,92

 

ПРИЗ ДП «КОНЯРСТВО УКРАЇНИ»

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.09,2 – 1 місце

2. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.13,0  – 2 місце

3. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.13,2 - 3 місце

4. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Орлова В.  2.14,6

5. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.30,3

6. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. - знята

32 – 32,5 – 33 – 31,7

 

НА ЧЕСТЬ 250-РІЧЧЯ ДЕРКУЛЬСЬКОГО КІННОГО ЗАВОДУ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.15,08 – 1 місце

2. ДАННОСТЬ - гн.коб.2015р.н. (Рокфелер-Дейзі) ПСП «ім. Шевченка»  Ткаченко О.  1.18,10 - 2 місце

3. ПАЛЕСТИНА – сір.коб.2015р.н. (Джаінтс Сивей-Пальмєлла) ПП «Мустанг» Павлов В.  1.18,22 - 3 місце

4. ДЖАЙЯ – т-гн.коб.2015р.н. (Сарем-Догадка) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.18,47 – 4 місце

5. РУЛЕТКА – сір.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Рострига) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.18,97

6. МАККЕНА – гн.коб.2015р.н. (Купєц-Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.19,43

7. РАНЕТКА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Ракша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» 1.20,62

8. ГІТЛАМА – гн.коб. 2015р.н. (Ламінат-Гвтен –Топ) ТОВ «Агрофірма Корнацьких»  Москаль Д. - знята

200 – 13,93; 500 – 29,88; 500 – 31,27

 

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТІИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.06,3  – 1 місце

2. ЖЕЛЄЗНИЙ – гн.жер.орл. 2007р.н. (Лукомор-Жара) Приватний власник Курганов Р.А. Шебанов І.  2.07,4  – 2 місце

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.08,6  – 3 місце

4. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.11,0 – 4 місце

5. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.15,1

6. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.23,1

7. РОМАНС – руд.жер.рос.2010р.н.(Монпельє-Росарія ду Тіас) Приватний власник Кушталь В.М. - знятий

31 – 31 – 31 – 33,3

2-й гіт знятий повністю

 

ПРИЗ ПРЕМʼЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.30,16  - 1 місце

2. ЕСКАНДЕР – т-гн.жер. 2015р.н.( Сарем-Електирика) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.29,84  переміщено на 2 місце (п. 5.15.4 )

3. ЛАЕРТ – гн.жер. 2015р.н. (Рігодон-Лучинка) ПП «Мустанг» Москаль О.  1.32,24 - 2 місце

4. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.32,36 – 3 місце

5. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.34,17

6. ЛАС ВЕГАС - гн.жер.2015 р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северин О.  1.34,60

7. МАРЛАМ – руд.жер. 2015р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» - знятий

8. ДЕМОН - сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Дайша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знятий

400 – 26,70; 500 – 31,21; 500 – 31,93

 

ПРИЗ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.  2.09,0 – 1 місце

2. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.11,3(1зб) – 2 місце

3. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.12,5 – 3 місце

4. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.14,3 - 4 місце

5. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.14,9

6. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,5

7. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,6

32,5 – 32 – 32 – 32,5