03.09.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід      Дист. 1600 м


1. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.34,4 – 1 місце

2. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.37,7(1зб) – 2 місце

3. КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.38,0(1зб) – 3 місце

4. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Авдімірець А.  2.38,9(1зб) 

5. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.  2.49,4(1зб)

41 – 38,5 – 38,5 – 36,4

 

ОСІННІЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи      Дист. 1600 м

3 група


1. ДЕЛІС – руд.коб. 2015р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.48,50  – 1 місце

2. ПАСАДЕНА – т-гн.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.49,24  - 2 місце

3. РАНЕТКА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Ракша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.51,52 - 3 місце

4. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.53,07

5. МАККЕНА – гн.коб.2015р.н. (Купєц-Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. - знята

100 – 09.18 ; 500 – 32,20; 500 – 32,72; 500 – 34,40

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.22,2  – 1 місце

2. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.23,0 – 2 місце

3. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.29,9(1зб) – 3 місце

4. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.32,7(1зб)

35 – 37 – 36 – 34,2

 

ОСІННІЙ ПРИЗ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. ДЕМОН - сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Дайша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.47,95 – 1 місце

2. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.48,19 - 2 місце

3. БРОДВЕЙ – гн.жер. 2015р.н. (Нотрдам-Берліоза) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.48,33 - 3 місце

4. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Москаль Д.  1.48,98

5. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.49,86

6. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.50,08

7. ЛАС ВЕГАС - гн.жер.2015 р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. – знятий

 100 – 08,47; 500 – 32,44; 500 – 32,42; 500 – 34,62;

 

ПРИЗ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 3200 м


1. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  4.30,7 – 1 місце

2. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  4.31,0(1зб) – 2 місце 

3. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  4.33,7 - 3 місце

4. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  4.41,2

35,5 – 34 – 34 – 32,5 – 33,5 – 33,5 – 33,5 – 34,2

 

ЗАКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ

Для жеребців, меинів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м

3 група


1. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.58,21 – 1 місце

2. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.59,64 - 2 місце

3. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.00,28 - 3 місце

4. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.02,06 

5. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгена) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  2.02,80

6. ХЕЙНОЛА - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О. 2.04,00

300 – 20,96; 500 – 31,62; 500 – 32,14; 500 – 33,49

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик М.  2.23,4  – 1 місце

2. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.29,5  – 2 місце

3. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.35,0 - 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.53,6(1зб) – 4 місце

5. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С. - знята

35 – 36 – 37,5 – 34,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.  2.12,9 – 1 місце

2. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.16,0 – 2 місце

3. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.16,5 - 3 місце

4. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.20,3(1зб)

33 – 33 – 34 – 32,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.15,0 – 1 місце

2. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,0 – 2 місце

3. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.17,0(1зб) – 3 місце

4. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.26,4

5. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.29,9

33 – 33,5 – 35,5 – 33

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи      Дист. 1600 м


1. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.18,8 – 1 місце

2. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.22,4  – 2 місце

3. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.33,7 – 3 місце

4. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умніца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.40,3(з/зб)(г/ст.)

32,5 – 35 – 35 – 36,3