27.08.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.28,9 (1зб) – 1 місце

2. ПОДАРУНОК – сір.жер.орл. 2015р.н. (Уклон-Політика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.35,8 (1зб) – 2 місце

3. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.38,3 – 3 місце

4. ОРАТОРІЯ – т-гн. коб.орл. 2015р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. - вибула

38 – 38 – 38 – 34,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.33,4 – 1 місце

2. ХЛОПУША –  гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.42,9  - 2 місце

3. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.47,6(2зб)  – 2 місце

4. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.47,9

5. ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.55,0

38 – 38 – 37 – 40,4

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. РЕМІДА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.41,13 - 1 місце

2. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.   1.42,83 – 1 місце

3. РУЛЕТКА – сір.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Рострига) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.42,85 - 2 місце

4. ЕМІЛІ - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знята

5. ПАРЛАМАТ - сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знятий

400 – 33,41 ; 500 – 35,59; 500 – 32,13

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ГУЛАКОВА ГЕОРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.15,2 – 1 місце

2. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.17,2(1зб) – 2 місце 

3. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.17,2(гол)  - 3 місце

4. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.17,7

5. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.20,2

6. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.20,9

33 – 34 – 36 – 32,2

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.23,0(1зб) – 1 місце

2. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.24,3 – 2 місце

3. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.   2.28,9 – 3 місце

4. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Литвин О. - вибула

37 – 35 – 36 – 35

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.18,0 – 1 місце

1. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.20,3(2зб)  – 2 місце

3. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад»  Красношлик О.  2.26,5 – 3 місце

4. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.27,9

34 – 36 – 34,5 – 33,5