20.08.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ПРИЗ ЛУЖАЙКИ

Для кобил 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.19,7 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,0 (2зб) – 2 місце

3. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.27,5 (1зб) – 3 місце

4. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.45,2

35 – 34,5 – 35 – 35,2

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. ДАННОСТЬ - гн.коб.2015р.н. (Рокфелер-Дейзі) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.34,85 – 1 місце

2. МАККЕНА – гн.коб.2015р.н. (Купєц-Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.35,71 - 2 місце

3. ДІАМІНА - руд.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.35,80 - 3 місце

4. ДЕЛІС – руд.коб. 2015р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.36,11

5. БРУСНИКА – кар.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Буса) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.38,21

400 – 28,23; 500 – 31,30; 500 – 35,27

 

ПРИЗ ГОВОРУХИ

Для кобил 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.24,3 – 1 місце

2. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.27,0(2зб) – 2 місце

3. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Макаров О.  2.31,6(1зб) – 3 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С. - вибула

38 – 35 – 34,5 – 36,8

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. МАРЛАМ – руд.жер. 2015р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.37,60  – 1 місце

2. ЛАС ВЕГАС - гн.жер.2015 р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.37,65 - 2 місце

3. ДЕМОН - сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Дайша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  Гринчак Р.  1.38,35 - 3 місце

4. ОТПЕЧАТОК – гн.жер. 2015р.н. (Експєкт-Оранта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.41,97

5. ДРАГУН – гн.жер. 2015р.н. (Експєкт-Дордань) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» - знятий

400 – 30,51; 500 – 31,58; 500 – 35,51

 

ПРИЗ РІКИ ДЕСНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.10,0 – 1 місце

2. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.16,3(2зб)  – 2 місце

3. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.21,0 - 3 місце

4. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.23,0(1зб) – 4 місце

5. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.24,6

6. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.26,3

7. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.39,5

31,5 – 33– 34 – 31,5

 

ПРИЗ ІМЕНІ БУДЬОНОГО

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2800 м

1 група


1. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  3.12,86 – 1 місце

2. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  3.15,65 - 2 місце

3. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северин О.  3.17,69 - 3 місце

4. ЕЛЬК– гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Ельбасана) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  3.17,91 - 4 місце

5. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Ткаченко О.  3.21,09 – 5 місце

6. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  3.22,97

7. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  3.25,08

8. ГІЛЬДІЯ - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  3.27,84

9. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  3.31,78

10. ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  3.43,95

11. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

12. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  - знята

400 – 28,89; 400 – 27,44; 500 – 33,96; 500 – 32,98; 500 – 33,57; 500 – 36,02

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 2400 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  3.19,1 – 1 місце

2. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  3.20,9  – 2 місце

3. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  3.22,5 - 3 місце

4. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А.  Красношлик О.  3.23,6(1зб)(г/ст.)

35 – 34 – 34,5 – 33 – 32 – 30,6