13.08.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ХЛОПУША –  гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.42,2  – 1 місце

2. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.43,2  – 2 місце

3. ОРАТОРІЯ – т-гн. коб.орл. 2015р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.50,0 (3зб) - 3 місце

4. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Авдімірець А.  2.57,2(з/зб)

42 – 39 – 41 – 40,2

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.29,5 – 1 місце

2. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.30,9 – 2 місце

3. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.31,1(2зб) – 3 місце

4. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.59,0(проск)

39 – 38 – 36 – 36,5

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГАСПАР - т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Графиня) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик М.  2.30,0  – 1 місце

2. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  2.31,0  – 2 місце

3. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.33,0 - 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Косенко С.  2.42,2

42 – 37 – 37 – 34

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

1. РОМАШКА – сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.22,0  – 1 місце

2. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.22,0 (гол) – 2 місце

3. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,0 - 3 місце

4. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.29,6

5. ВОПРОС – т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Перламутр-Веремія) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О. - знятий

36 – 35 – 36 – 35

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.16,8 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,3 – 2 місце

3. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.21,3(1зб) – 3 місце

4. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.41,2(2зб)

35 – 34 – 34 – 33,8