06.08.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ПРИЗ М.КИЄВА

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

3 група


1. САПФІР – сір жер.2014р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  2.40,31  – 1 місце

2. ЕЛЬК– гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Ельбасана) Приватний власник Ліщук Г.І. Северін О.  2.41,61  - 2 місце

3. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.44,19 - 3 місце

4. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.44,26 – 4 місце

5. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.46,86 – 5 місце

6. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.46,90

7. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Иліенко М.  2.48,19

8. ГІЛЬДІЯ - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.49,17

9. ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.59,32

400 – 28,63 ; 500 – 32,92; 500 – 32,56; 500 – 32,68; 500 – 33,49

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.21,0(1зб) – 1 місце

2. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.29,0(1зб) – 2 місце

3. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.33,1(1зб) – 3 місце

4. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.42,2

5. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Гайченя Т.  3.10,4

35 – 35 – 34,5 – 36,5

 

ВЕЛИКИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРИЗ (DERBY)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.38,19 – 1 місце

2. ГОПАК – сер.жер. 2014р.н.(Принц Каро-Гримаса) ПП «Мустанг» Москаль В.  2.40,27 - 2 місце

3. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Ткаченко О.  2.40,95 - 3 місце

4. ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.42,14 - 4 місце

5. ЛІССАБОН – гн.жер. 2014р.н. (Сарем-Лєдея) ПП «Мустанг» Павлов В.  2.43,71 – 5 місце

6. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  2.44,79

7. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.45,34

8. СТРАДІВАРІ - руд.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Сваммі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А.  2.45,59

9. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

10. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знята

400 – 28,76; 500 – 33,70; 500 – 31,81; 500 – 32,56; 500 – 31,36

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик М.  2.18,2 – 1 місце

2. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.24,1  – 2 місце

3. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.37,1(2зб) - 3 місце

4. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Орлова В.  2.41,3(1зб)

5. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.42,1

34 – 33,5 – 34 – 36,7

 

НА ЧЕСТЬ ТОВ «ДЕЛЬФІН»

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

4 група


1. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебшко А.  2.45,97 – 1 місце

2. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Ткаченко О.  2.46,03 - 2 місце

3. МЕКЕША - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.50,00 - 3 місце

4. ХЕЙНОЛА - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О. 

5. АРТИСТ – гн.жер.2014р.н.(Роял Аларм-Алая Роза) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» - знятий

6. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. - знята

400 – 29,31; 500 – 32,92; 500 – 32,27; 500 – 33,53; 500 – 37,94

 

ПРИЗ РІКИ ДНІПРО

Для кобил 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.12,4  – 1 місце

2. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.12,9  – 2 місце

3. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.15,4 - 3 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,8(1зб) – 4 місце

5. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.18,4 – 5 місце

6. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.20,3(1зб)

7. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.21,1

8. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.25,9

9. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.34,1

10. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.42,2

32,5 – 34 – 34 – 31,9

 

ПРИЗ КРИТЕРІУМ

Для жеребців, меринів та кобил 2-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 1000 м

2 група


1. АВРА (BUL) – т-гн.коб. 2013р.н.(Апсе-Люсі Стар) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.01,56 – 1 місце

2. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких А.Ф. Москаль В.  1.03,64  - 2 місце

3. РЕЙНСТОРМ – т-гн.жер.2014 р.н. (Ратібор-Роял Симбол) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.04,08 - 3 місце

4. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.04,14 – 4 місце

5. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгєна) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.04,71 – 5 місце

6. АСУРА – гн.коб. 2013р.н. (Майбойшарлі-Асполіна) Приватний власник Ліщук Г.І. Клочинський А.  1.06,59

7. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.06,69

8. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.07,46

9. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.07,57

500 – 31,36; 500 – 30,20

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.  2.10,9(1зб) – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Обрін М.  2.17,9(2зб) – 2 місце

3. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.23,1- 3 місце

4. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» - знята

33 – 31,5 – 31,5 – 34,9

 

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 3200 м

1 група


1. ЛЕГІОНЕР (IRE) - руд.жер. 2012р.н.(Лопе Де Вега-Майонга) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  3.42,27 – 1 місце

2. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  3.43,64 - 2 місце

3. КОРІФЕЙ - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум»  Сергієнко А.  3.48,08 - 3 місце

4. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

200 – 14,82; 500 – 36,28; 500 – 34,55; 500 – 35,22; 500 – 33,52; 500 – 33,36; 500 – 34,52

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 2400 м


1. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.15,1 – 1 місце

2. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  3.20,1(1зб) – 2 місце

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  3.21,0(1зб) – 3 місце

4. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  3.26,7

5. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. - вибула

31 – 31,5 – 33 – 32 – 34,5 – 33,1

 

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ПЕРШОЇ КОРОНИ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. ЕСКАНДЕР – т-гн.жер. 2015р.н.( Сарем-Електрика) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.43,81 – 1 місце

2. РЕАЛЬНИЙ – руд.жер.2015р.н.(Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. Москаль Д.  1.46,27 - 2 місце

3. БРОДВЕЙ – гн.жер. 2015р.н. (Нотрдам-Берліоза) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.46,32 - 3 місце

4. ХАККЕР - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Холлі Монтейн) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.46,58  – 4 місце

5. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.46,80 – 5 місце

6. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.47,81

7. САНТА КАТРІНА – гн.коб.2015р.н. (Чавсар-Еквестрія) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  1.48,20

8. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.50,68

9. ЗОЛОТАЯ ХАРИЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.53,08

10. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» - знята

11. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» - знята

100 – 8,69; 500 – 30,94; 500 – 31,01; 500 – 33,17

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ КОНСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

4 група


1. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.48,97 – 1 місце

2. РАНЕТКА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Ракша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.49,65 - 2 місце

3. АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.   1.49,76 - 3 місце

4. РУЛЕТКА – сір.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Рострига) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.51,07

5. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» - знята

100 – 9,46; 500 – 32,55; 500 – 32,93; 500 – 34,03

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ГОТЛІБА ІГОРЯ ЄВГЕНОВИЧА

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.35,51 – 1 місце

2 СТЕПС ДУБАЙ -  руд.жер.2015р.н. (Дубай Ту Дубай-Тарр Степс)  Приватний власник Дигало О.В.  Ілієнко М.  1.35,68  - 2 місце

3. ГЕЙЗЕРІТ – руд.жер. 2015р.н.(Експєкт-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.37,86 - 3 місце

4. КРАМЕР – гн.жер. 2015р.н. (Узурпатор-Каміла) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» - знятий

5. БЛАТ – т-гн.жер. 2015р.н. (Лєксус-Береговая) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» - знятий

400 – 31,19; 500 – 31,34; 500 – 33,04