23.07.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.42,5 – 1 місце

2. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.   2.46,9(1зб) – 2 місце

3. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.48,4(1зб) – 3 місце

4. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.48,4(гол)

43 – 43 – 41 – 35,5

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.44,3  – 1 місце

2. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.44,6 – 2 місце

3. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.00,0(1зб) - 3 місце

42 – 41,5 – 40,5 – 40,3

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.20,5 – 1 місце

2. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.24,3(1зб)– 2 місце

3. ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.40,7(1зб)– 3 місце

4. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.41,9

34,5 – 34 – 35,5 – 36,5

 

ПРИЗ БУДУЩНОСТІ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.11,5(1)  знятий  – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.14,9(2)  знята – 2 місце

3. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.16,4(3)  знята - 3 місце

4. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.19,0(4)(1зб)  знята

5. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.19,6(5)   знята

6. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.26,3(6)(1зб)   знята

32,5 – 31,5 – 33 – 34,5

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. ДЕЛІС – руд.коб. 2015р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.23,89  – 1 місце

2. КРАМЕР – гн.жер. 2015р.н. (Узурпатор-Каміла) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.25,00  - 2 місце

3. АРАВІЯ – гн. коб. 2015р.н. (Лаайєк-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.25,20 - 3 місце

4. БРУСНІКА – кар.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Буса) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.25,21

5. МАРЛАМ – руд.жер. 2015р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Бебешко А.  1.26,34

200 – 16,20; 500 – 34,12; 500 – 33,57

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ГОЦЬКОГО АНАТОЛІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.15,6  – 1 місце

2. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.15,6(ніс) – 2 місце

3. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.17,0 - 3 місце

4. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.22,5 – 4 місце

5. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.22,5(гол)(1зб)

6. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.25,3

7. ВОПРОС – т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Перламутр-Веремія) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.34,3(1зб)

35 – 33 – 33,5 – 34,1

 

ПРИЗ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 2400 м


1. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  3.17,0 – 1 місце

2. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  3.17,0(ніс) – 2 місце

3. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.18,7 – 3 місце

4. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  3.18,9 – 4 місце

5. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  3.19,0

6. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  3.23,2(1зб)(г/ст.)

7. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.  3.37,0

33 – 35 – 34 – 32 – 31 - 32