16.07.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ПРИЗ ЖОКЕЙ-КЛУБУ

Для жеребців та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

2 група


1. ЛЕГІОНЕР (IRE) - руд.жер. 2012р.н.(Лопе Де Вега-Майонга) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.47,40  – 1 місце

2. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.48,81  - 2 місце

3. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.49,36 - 3 місце

4. КОРІФЕЙ - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  2.50,13

5. АВРА (BUL) – т-гн.коб. 2013р.н.(Апсе-Люсі Стар) ПП «Кінний завод «Мілленніум» -знята

400 – 31,03 ; 500 – 35,82; 500 – 33,72; 500 – 32,35; 500 – 34,48

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ САЄНКО КАТЕРИНИ МИКОЛАЇВНИ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.14,3 – 1 місце

2. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.15,3 – 2 місце

3. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.15,6 – 3 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,8

5. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.21,9

6. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.26,7(1зб)

32 – 33 – 34 – 35,3

 

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ (Oaks)

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.48,17 – 1 місце

2. ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.48,19 - 2 місце

3. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Ткаченко О.  2.54,92 - 3 місце

4. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.55,57 – 4 місце

5. СІЛЬВЕР СТАР – сір.коб.2014р.н.(Чавсар-Ебаараат) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.59,92

6. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль Д.  3.00,07

7. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Илиенко М.  3.00,47

8.  МЕКЕША - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А.  3.00,53

9. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких А.Ф. Москаль В.  3.03,40

10. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  3.03,64

400 – 28,58; 500 – 32,77; 500 – 33,87; 500 – 34,79; 500 – 38,16

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА, МАЙСТРА-ЖОКЕЯ БАЛАБАСЬ В.І.

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

4 група


1. ГОПАК – сер.жер. 2014р.н.(Принц Каро-Гримаса) ПП «Мустанг» Москаль В.  2.16,69 – 1 місце

2. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.20,05 - 2 місце

3. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.21,19 - 3 місце

4. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  2.21,59 – 4 місце

5. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.21,65

6. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгєна) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  2.22,25

7. ХЕЙНОЛА - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.26,60

8. ВЗЛЬОТ - вор.жер.2014р.н.(Узурпатор-Власть) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Северин О.  2.33,28

9. АРТИСТ – гн.жер.2014р.н.(Роял Аларм-Алая Роза) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» - знятий

10. ЛА СКАЛА - сір.коб. 2014р.н.(Ратібор-Ла Белле Кларе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знята

11. АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. - знятий

500 – 36,39; 500 – 33,89; 500 – 32,39; 500 – 34,02

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.25,5(1зб)  – 1 місце

2. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.25,8  – 2 місце

3. РОМАШКА – сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.26,3(1зб) - 3 місце

4. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.37,4(з/зб)

5. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.38,5(1зб)

37,5 – 36,5 – 36,5 – 35

 

ПРИЗ ЗАДОРНОГО

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи    Дист. 2000 м

2 група


1. ЛІССАБОН – гн.жер. 2014р.н. (Сарем-Лєдея) ПП «Мустанг» Павлов В.  2.19,37 – 1 місце

2. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  2.19,48  - 2 місце

3. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.20,05 - 3 місце

4. ЕЛЬК– гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Ельбасана) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  2.20,74 – 4 місце

5. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.20,82

6. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Ткаченко О.  2.20,93

7. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Северин О.  2.21,19

8. ЛОМБАРД – гн.жер.2014р.н.(Аполон-ЛєнаʼС Мелоді) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.22,45

9. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.25,63

10. ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» - знятий

500 – 35,98; 500 – 33,42; 500 – 32,77; 500 - 37,20

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.35,0  – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.36,7(1зб) – 2 місце

3. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.38,8(1зб) - 3 місце

4. ПОДАРУНОК – сір.жер.орл. 2015р.н. (Уклон-Політика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.59,0

5. АРАКС - сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Асканія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  3.11,9(1зб)(н/х)

39 – 40,5 – 41 – 34,5

 

ПРИЗ ЕДІТ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

2 група


1. ЗОЛОТАЯ ХАРИЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.34,55 – 1 місце

2. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.35,29 - 2 місце

3. САНТА КАТРІНА – гн.коб.2015р.н. (Чавсар-Еквестрія) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  1.35,77 - 3 місце

4. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.35,78 – 4 місце

5. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.36,37

6. РУЛЕТКА – сір.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Рострига) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.36,56

7. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.40,02

8. ДЖАЙЯ – т-гн.коб.2015р.н. (Сарем-Догадка) ПП «Мустанг» - знята

9. РАДОМІЛА - руд.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Регбі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знята

10. ІЗОЛА – гн.коб. 2015р.н. (Джаінтс Сивей-Ракка) ПП «Мустанг» - знята

400 – 26,94; 500 – 31,70; 500 – 35,91

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ НЕЧАЯ А.І.

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.36,89 – 1 місце

2. АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.37,14 - 2 місце

3. РАНЕТКА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Ракша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.37,29 - 3 місце

4. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.37,81 – 4 місце

5. ПАЛЕСТИНА – сір.коб.2015р.н. (Джаінтс Сивей-Пальмєлла) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.38,37

6. ТРЕЙСІ ІНДІАН - гн.коб.2015р.н. (Хорезм-Темза)  Приватний власник Дигало О.В. Трофімов Ю.  1.38,78

7. ПАСАДЕНА – т-гн.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.39,51

8. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю. 1.42,03

9. РЕАЛЬНИЙ – руд.жер.2015р.н.(Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І.  – знят

10. ДРАХМА – руд.коб. 2015р.н. (Ахелес-Дінамічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» - знята

400 – 28,33; 500 – 32,13; 500 – 36,43

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,9 – 1 місце

2. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.18,3(1зб) – 2 місце

3. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.18,5 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.19,3

5. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.28,1

33,5 – 34,5 – 36 – 32,9

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ АКІМОВА А.Є.

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1500 м

4 група


1. ХАККЕР - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Холлі Монтейн) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.44,00 – 1 місце

2. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.44,49 - 2 місце

3. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.44,70 - 3 місце

4. ВІСТ - руд.жер.2015 р.н. (Санніс Флоріда-Варда) ПП «Кінний завод «Мілленніум»  Москаль Д.  1.44,85

5. ЛАЕРТ – гн.жер.2015р.н. (Рігодон-Лучінка) ПП «Мустанг» Павлов В.  1.50,34

6. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знятий

500 – 34,96; 500 – 32,51; 500 – 36,53