09.07.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.41,0 – 1 місце

2. ЧАЙОК - св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.42,4(2зб) – 2 місце

3. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.50,6(1зб) – 3 місце

4. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Авдімірець А..  2.58,7(2зб)

42 – 40 – 40 – 39

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.26,6  – 1 місце

2. ГАСПАР - т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Графиня) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик О.  2.28,0(1зб) – 2 місце

3. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.30,8(1зб) - 3 місце

4. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Стасів В.  2.34,5

5. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.34,9(2зб)

36 – 36 – 37 – 33,6

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. БЛАТ – т-гн.жер. 2015р.н. (Лєксус-Береговая) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.25,28  – 1 місце

2. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.25,98  - 2 місце

3. ЛАС ВЕГАС - гн.жер.2015 р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.26,77 - 3 місце

4. РАНЕТКА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Ракша) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. - знята

200 – 15,85 ; 500 – 34,11; 500 – 35,32

 

ПРИЗ ВАЛЬСА

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.11,5(1)  2.12,3(1)  – 1 місце

2. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.13,0(1зб)(2)  2.19,7(1зб)(4) – 2 місце

3. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.13,3(3)  2.14,9(3)(ніс) - 3 місце

4. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.21,2(6)  2.14,9(2)

5. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.15,3(4)  знята

6. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.16,3(5)  знятий

7. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  знята  знята

32 – 34 – 32 – 33,5

33,5 – 34 – 33,5 – 31,3

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.38,95 – 1 місце

2. ДАМАНСЬК - сір.жер.2015 р.н. (Маджестік Альфабет-Даяна Росс) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.39,35- 2 місце

3. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.39,36 - 3 місце

4. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.39,37

5. ЛАНДИШ ПЄРВИЙ – руд.жер.2015р.н. (Йорк Фейр-Лайонес Мічіганс)  Приватний власник Дигало О.В. Трофімов Ю. - знятий

 400 – 29,25; 500 – 33,17; 500 – 36,94

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.17,6 – 1 місце

2. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.17.8 – 2 місце

3. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.18,9 – 3 місце

4. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,7

5. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.25,8(1зб)

6. ВОПРОС – т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Перламутр-Веремія) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.29,6

7. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.31,9

36 – 35 – 34,5 – 32,1

 

ПРИЗ ОДЕСЬКОГО ІПОДРОМУ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.07,0 – 1 місце

2. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.07,4 – 2місце

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.09,0 – 3 місце

4. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.09,9

5. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.11,5(1зб)

31,5 – 33 – 32,5 – 30