01.07.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Бауров В.  2.28,9 (1зб) – 1 місце

2. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.29,7 – 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Стасів В.  2.2.30,0 (1зб) – 3 місце

4. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.37,8 (1зб)

5. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.38,8 (1зб)

6. ЕТУАЛЬ - руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Експертиза) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.46,2 (н/х)

36,5 – 39 – 38 – 35,4

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

4 група


1. БРОДВЕЙ – гн.жер. 2015р.н. (Нотрдам-Берліоза) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.21,81 – 1 місце

2. РУЛЕТКА – сір.коб. 2015р.н. (Узурпатор-Рострига) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.24,26  - 2 місце

3. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.24,36 - 3 місце

4. БАНКНОТА – гн.коб. 2015р.н. (Торнадо-Бумазея) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.  1.26,66

5. ШАХРІСТАН – гн.жер. 2015р.н. (Шамус-Сафарі) ТОВ «Дельфін» Нечипоренко І. - знятий

200 – 14,79 ; 500 – 32,03; 500 – 35,99

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.20,9  – 1 місце

2. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.24,0 – 2 місце

3. ВОПРОС – т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Перламутр-Веремія) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.29,4 - 3 місце

4. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.31,2

5. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Литвин О.  2.49,8 (2зб)

34,5 – 37 – 35 – 34,4

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.2000м

4 група


1. СІЛЬВЕР СТАР – сір.коб.2014р.н. (Чавсар-Ебаараат) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.22,64 – 1 місце

2. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н. ( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.23,24 - 2 місце

3. ГІЛЬДІЯ - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.27,49 - 3 місце

4. ВЗЛЬОТ - вор.жер.2014р.н. (Узурпатор-Власть) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Северин О.  2.31,17

5. АРТИСТ – гн.жер.2014р.н. (Роял Аларм-Алая Роза) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Клочинський А. - знятий

500 – 37,00; 500 – 35,09; 500 – 33,99; 500 – 36,56 

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.18,5 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,4 – 2 місце

3. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.21,5 – 3 місце

4. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.22,4 (1зб)

5. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.26,7

6. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. – вибула

34 – 33 – 34 – 37,5

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н. (Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.14,8 – 1 місце

2. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.16,0 – 2 місце

3. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.21,4 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н. (Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.21,4 (шия)

33,5 – 34 – 34 – 33,3