25.06.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

4 група


1. ЕСКАНДЕР – т-гн.жер. 2015р.н.( Сарем-Електирика) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.19,68 – 1 місце

2. ХАККЕР - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Холлі Монтейн) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.21,63 - 2 місце

3. ГЕЙЗЕРІТ – руд.жер. 2015р.н.(Експєкт-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.24,11 - 3 місце

4. ПАСАДЕНА – т-гн.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.24,14 – 4 місце

5. ДРАХМА – руд.коб. 2015р.н. (Ахелес-Дінамічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.- знята зі старту

6. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знята

200 – 114,73; 500 – 32,45; 500 – 32,50

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.35,4 – 1 місце

2. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.44,9(1зб) – 2 місце

3. АРАКС - сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Асканія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.50,6(2зб) – 3 місце

4. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.51,1(з/зб)(г/ст.)

36,5 – 39 – 40 – 39,8

 

ВЕЛИКИЙ  ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

2 група


1. САНТА КАТРІНА – гн.коб.2015р.н. (Чавсар-Еквестрія) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  1.20,81  – 1 місце

2. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.22,26 - 2 місце

3. РАДОМІЛА - руд.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Регбі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.22,44 - 3 місце

4. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.23,00 – 4 місце

5. ЛАКШЕРІ - гн.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Жоржетта) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.23,50

6. АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганія) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.  1.23,86

7. ДАННОСТЬ - гн.коб.2015р.н. (Рокфелер-Дейзі) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.24,15

8. БАЛІ – гн.коб.2015р.н. (Ламінат-Баронесса) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А.  1.25,03

9.  ТРЕЙСІ ІНДІАН - гн.коб.2015р.н. (Хорезм-Темза)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.25,97

200 – 14,41; 500 – 31,10; 500 – 35,30

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.16,9  – 1 місце

2. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.19,5 – 2 місце

3. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.34,8(1зб) - 3 місце

4. ВОПРОС – т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Перламутр-Веремія) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.36,4

5. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.36,6(1зб)

6. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Литвин О.  2.43,5(1зб)

36 – 34 – 34 – 32,9

 

ВЕЛИКИЙ СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ

 Для коней 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист.1200м

2 група


1. АВРА (BUL) – т-гн.коб. 2013р.н.(Апсе-Люсі Стар) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Cергієнко А.  1.18,75  – 1 місце

2. ЛЮКС – гн.жер.2013р.н. (Сарем-Леріда) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.18,76(ніс)  - 2 місце

3. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.22,55 - 3 місце

4. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.22,64

5. АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.25,21

200 – 14,28; 500 – 29,95; 500 – 34,52

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Ільченко В.  2.19,2 – 1 місце

2. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.19,3 – 2місце

3. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.21,7(1зб) – 3 місце

4. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.21,7(гол) 

5. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.31,8(з/зб)(г/ст.)

6. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.35,1

34,5 – 37 – 35,5 – 32,2

 

ПРИЗ ЕЛАСТИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1800м

3 група


1. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум»   Сергієнко А.  2.04,91 – 1 місце

2. ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.05,66 – 2 місце

3. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.08,29 – 3 місце

4. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.08,79 – 4 місце

5. МІДІЯ - сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Данара) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.09,05

6. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. 2.10,27

7. БАССАРГА – вор.коб.2014р.н. (Сарем-Беліора) ПП «Мустанг» Павлов В.  2.12,05

8. ХЕЙНОЛА - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  2.15,24

300 – 21,52; 500 – 33,98; 500 – 32,19; 500 – 37,22

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,6 – 1 місце

2. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,4 – 2місце

3. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Ільченко В.  2.17,3 – 3 місце

4. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.20,9(1зб)

5. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.23,8

6. УРЕНГОЙ – кр-сір.жер.орл.2014р.н.( Фестиваль- Україна) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Баженов В.  2.40,7(1зб)(н/х)

33 – 34,5 – 34 – 34,1

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1800м

4 група


1. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких А.Ф. Москаль В. 2.05,44 – 1 місце

2. ЛА СКАЛА - сір.коб. 2014р.н.(Ратібор-Ла Белле Кларе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.07,38 – 2 місце

3. МАЛЕФІСЕНТА - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Холлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.20,10 – 3 місце

4. КРІСТІ КЕТ – руд.коб.2014р.н.(Кінг Ба Ба-Копія Є Інкола) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знята

5. ЕНЕІДА - сір.коб. 2014р.н.(Купєц-Екскурсія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знята

300 – 22,26; 500 – 33,78; 500 – 32,55; 500 – 36,85

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для жеребців 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1800м

4 група


1. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  2.04,89 – 1 місце

2. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.05,29 – 2 місце

3. ЛІССАБОН – гн.жер. 2014р.н. (Сарем-Лєдея) ПП «Мустанг» Павлов В.  2.05,85 – 3 місце

4. РЕЙНСТОРМ – т-гн.жер.2014 р.н. (Ратібор-Роял Сімбл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.09,07

5. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.10,41

6. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знятий

300 – 21,13; 500 – 32,31; 500 – 33,75; 500 – 37,70

 

ПРИЗ ЕЛІТИ

Для коней 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист.2400м

2 група


1. ЕПАТАЖ - сір.жер. 2013р.н. (Принц Каро-Ембарда) ПП «Мустанг» Москаль В.  2.52,94 – 1 місце

2. ЛЕГІОНЕР (IRE) - руд.жер. 2012р.н.(Лопе Де Вега-Майонга) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.53,37 – 2місце

3. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.  2.55,70 – 3 місце

4. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.55,75

5. ЛІМІТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.56,64

6. КОРІФЕЙ - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А. – знятий

400 – 33,72; 500 – 37,87; 500 -35,98; 500 – 31,79; 500 – 33,58