18.06.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.18,0  знятий– 1 місце

2. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.18,7  знята – 2 місце

3. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.22,2  знята

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.22,7  знята

5. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.27,6  знятий

6. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.29,5  знятий

7. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.30,5

 

ВЕЛИКИЙ ЧОТИРИРІЧНИЙ ПРИЗ (ДЕРБІ)

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600м

Приз розігрується у 3 гіти


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.13,9(2)  2.14,4(1)  2.11,4(1)  – 1 місце

2. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.13,6(1)  2.14,8(2)  2.13,2(2) – 2 місце

3. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Юркевич Ю.  2.23,0(проск)  2.17,2(3)  2.21,5(3) - 3 місце

4. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.15,0(3)  2.20,7(4)  знята

5. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.16,4(4)  2.24,2(5)(1зб)  знятий

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

4 група


1. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України»  Клочинський А.  1.23,01 – 1 місце

2. ДРАГУН – гн.жер. 2015р.н. (Експєкт-Дордань) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.24,36  - 2 місце

3. ЛАНДИШ ПЄРВИЙ – руд.жер.2015р.н. (Йорк Фейр-Лайонес Мічіганс)  Приватний власник Дигало О.В. Трофімов Ю.  1.25,62 - 3 місце

4. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.25,63

5. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.28,50

6. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.30,86

7. ЕМІЛІ - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. – знята зі старту

 

ПРИЗ ГІЛЬДІЙЦЯ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.16,2  знята– 1 місце

2. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.17,0  знята– 2 місце

3. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Ільченко В.  2.19,2  знята – 3 місце

4. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.20,1  знята

5. ПЛАТІНА– чер.-сір.коб.орл.2013р.н.(Флоріано-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.28,2(2зб)  знята

6. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  знята  знята

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

4 група


1. СТЕПС ДУБАЙ -  руд.жер.2015р.н. (Дубай Ту Дубай-Тарр Степс)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.23,53 – 1 місце

2. АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України»  Северін О.  1.24,62  - 2 місце

3. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.25,21 - 3 місце

4. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.25,22

5. РІЛАМ – руд.жер.2015р.н. (Ламінат-Регілана) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е. - знятий

6. БАЛІ – гн.коб.2015р.н. (Ламінат-Баронесса) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А. - знятий

7. ХАККЕР - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Холлі Монтейн) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. – знятий

 

ПРИЗ ІДЕАЛУ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Х. Красношлик М.  2.29,4 – 1 місце

2. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.37,3 – 2місце

3. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.38,2(2зб)(г/ст.)

4. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.40,6(1зб) – 3 місце

5. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.49,8