11.06.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ПОДАРУНОК - сір.жер.орл. 2015р.н. (Уклон-Політика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.50,8 – 1 місце

2. АРАКС - сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Асканія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.53,0 (2зб) – 2 місце

3. ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.57,9(з/зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.   2.24,7  – 1 місце

2. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.26,0(2зб) – 2 місце

3. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.27,5(1зб) - 3 місце

4. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.31,4(2зб)

5. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.39,9

6. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Філоненко В.  2.44,6(1зб)

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1800м

4 група


1. ШЕХЗАДЕ – руд.жер.2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Клочинський А.  2.09,22 – 1 місце

2. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О.  2.10,14  - 2 місце

3. ШЕРГАРД – гн.жер.2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Бебешко А.  2.11,18 - 3 місце

4. ЕНЕІДА - сір.коб. 2014р.н.(Купєц-Екскурсія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  2.15,74

5. ЛОМБАРД – гн.жер.2014р.н.(Аполон-ЛєнаʼС Мелоді) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.16,19

6. ГІЛЬДІЯ - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  2.16,20

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГАСПАР - т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Графиня) Приватний власник Шраєр Р.Ф.   Красношлик О.  2.32,7 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.   2.35,0(1зб) – 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Стасів В.  2.49,7(1зб) – 3 місце

4. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.51,2

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.22,0 – 1 місце

2. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.23,8 – 2місце

3. ПАННА – вор.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.31,7(з/зб)

4. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Заставнюк О.  2.33,3(з/зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.17,8 – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.   2.18,3(1зб) – 2місце

3. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,0 – 3 місце

4. УРЕНГОЙ – кр-сір.жер.орл.2014р.н.( Фестиваль- Україна) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Баженов В.  2.23,2(1зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.15,8 – 1 місце

2. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» 2.23,0 – 2 місце

3. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.25,7 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.  2.28,7