04.06.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи    Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  2.10,9(1зб)(1)  2.07,2(1) – 1 місце

2. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Макаров О.  2.11,2(2)  2.17,6(3) – 2 місце

3. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,0(3)  2.12,6(2) – 3 місце

4. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Клиновський О.  2.15,3(4)  2.26,3(1зб)(5)

5. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.16,6  знята

6. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,0(6)  2.18,8(4)

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи    Дист.1200м

2 група  


1. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.21,48 – 1 місце

2. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.21,48(ніс) - 2 місце

3. РЕАЛЬНИЙ – руд.жер.2015р.н.(Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А.  1.23,45 - 3 місце

4. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.24,25 – 4 місце

5. ТРАФІК - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.24,84

6. ХАККЕР - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Холлі Монтейн) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.25,34

7. ПАЛЕСТИНА – сір.коб.2015р.н. (Джаінтс Сивей-Пальмєлла) ПП «Мустанг» Москаль В. – знята зі старту

8. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О. - знятий

 

ПРИЗ БАРСА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.08,7(1)  2.09,1(1)  – 1 місце

2. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.08,7(2)  2.15,8(1зб)(4) – 2 місце

3. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А.  2.14,2(проск)  2.12,4(2) - 3 місце

4. ПЛАТІНА– чер.-сір.коб.орл.2013р.н.(Флоріано-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.12,6(3)  2.18,6(5)

5. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.14,5(4)  2.15,6(1зб)(3)

6. КОРЮШКА - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Капєлька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.15,1(5)  2.29,4(6)

 

ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ ПРИЗ (2000 Guineas)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м

1 група


1. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Cергієнко А.  1.51,06  – 1 місце

2. СТРАДІВАРІ - руд.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Сваммі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.51,58  - 2 місце

3. ГОПАК – сер.жер. 2014р.н.(Принц Каро-Гримаса) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.52,02 - 3 місце

4. АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.53,76 – 4 місце

5. САПФІР – сір жер.2014р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.54,12

6. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р.  1.54,15

7. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.54,74

8. ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.55,12

9. СІАМ – руд.жер.2014р.н.(Санніз Флоріда-Магія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.57,86

10. ЛОМБАРД – гн.жер.2014р.н.(Аполон-ЛєнаʼС Мелоді) Приватний власник Береговий П.М.  Женчук Ю.  2.00,02

 

ПРИЗ ДЕРЗЬКОГО

Для коней 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист.1600м

2 група


1. АВРА (BUL) – т-гн.коб. 2013р.н.(Апсе-Люсі Стар) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.47,72 – 1 місце

2. ЕПАТАЖ - сір.жер. 2013р.н. (Принц Каро-Ембарда) ПП «Мустанг» Бричак Ю.  1.48,56 – 2 місце

3. ЛЮКС – гн.жер.2013р.н. (Сарем-Леріда) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.49,71 – 3 місце

4. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.52,86 – 4 місце

5. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.53,55

6. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгєна) ПСП «ім. Шевченка» Ткаченко О.  1.54,00

7. МОМЕНТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Макава) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.54,72

8. АСУРА – гн.коб. 2013р.н. (Майбойшарлі-Асполіна) Приватний власник Ліщук Г.І.  Мурадян Е.  1.55,30

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.09,4(1)  2.12,6(1) – 1 місце

2. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.15,1(2)  2.13,7(2) – 2місце

3. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.15,3 (3)   2.18,2(3) – 3 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,6(1зб)(4)  знята

5. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.18,6(5)

6. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.43,9(6)  знята

 

ПРИЗ ЗАПОВІДІ (1000 Guineas)

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м

2 група


1. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.52,66 – 1 місце

2. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.52,83 – 2 місце

3. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северин О.  1.54,32 – 3 місце

4. КРІСТІ КЕТ – руд.коб.2014р.н.(Кінг Ба Ба-Копія Є Інкола) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.55,54 – 4 місце

5. ГЕЛЕНТРІ - гн.коб.2014р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О.  1.55,70

6. РАЛЬТА - т-гн.коб.2014р.н.(Топджер-Рємєрія) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.56,46

7. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.56,66

8. ХЕЙНОЛА - руд.коб. 2014р.н. (Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.56,79

9. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Кучеренко Р.  1.58,51

10. МЕКЕША - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А.  1.58,64

 

ПРИЗ ВІТРА

Для коней 2-х років орловської рисистої породи    Дист.1600м


1. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.29,3 – 1 місце

2. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гнитецький С.  2.29,4(1зб) – 2місце

3. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.33.9(1зб) – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.42,8(1зб)

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ КІННОТНИКА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м

4 група


1. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А.  1.53,39 – 1 місце

2. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.53,64 – 2місце

3. ФЕНДІ (POL) - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Філлі Бергере) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.54,13 – 3 місце

4. РОССА – руд.коб. 2014р.н.( Сарем-Раскала) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.56,23

5. ЛА СКАЛА - сір.коб. 2014р.н.(Ратібор-Ла Белле Кларе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.01,21