28.05.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Стасів В.  2.41,6 (1зб) – 1 місце

2. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.41,6 (гол)(1зб) – 2 місце

3. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.42,2 – 3 місце

4. ОРАТОРІЯ – т-гн. коб.орл. 2015р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.52,7(1зб)

5. ЕТУАЛЬ - руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Експертиза) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.54,0

6. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О. - знятий

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1000м

4 група


1. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.05,89 – 1 місце

2. ДАННОСТЬ - гн.коб.2015р.н. (Рокфелер-Дейзі) ПСП «ім..Шевченка» Ткаченко О.  1.08,88  - 2 місце

3. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н.(Гартблей-Гучка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.09,70 - 3 місце

4. ГОГРА – кар.коб.2015р.н.(Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.11,61

5. МЕККА - сір.коб.2015 р.н. (Купєц-Маджестік Мама) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.11,80

 

НА ЧЕСТЬ 80-РІЧЧЯ КОРЖАН ВАСИЛЯ МОЙСЕЙОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КУРАЖ - гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.19,3  – 1 місце

2. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Коржан В.  2.21,7 – 2 місце

3. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.22,2(1зб) - 3 місце

4. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.31,4(1зб)

5. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Кузьменко О.  2.31,4(гол)(1зб)

6. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Філоненко В.  2.39,2(2зб)

 

НА ЧЕСТЬ 80-РІЧЧЯ КОЖУХАР АНДРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

4 група


1. АЛЬТАІР – гн.коб.2015р.н. (Аполон-Аганія) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.23,71  – 1 місце

2. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.23,75  - 2 місце

3. ЕРЛ ГРЕЙ – сер.жер. 2015р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім..Шевченка» Ткаченко О.  1.25,84 - 3 місце

4. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.26,29

5. ДАМАНСЬК - сір.жер.2015 р.н. (Маджестік Альфабет-Даяна Росс) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.27,06

6. ГЛАДЬ -  руд.коб. 2015р.н.(Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.28,30

 

НА ЧЕСТЬ 40-РІЧНОЇ ПРАЦІ НА ОДЕСЬКОМУ ІПОДРОМІ

СТЕГНІЯ СТЕПАНА ВАСИЛЬОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФГ «Голд-Сад»  Красношлик О.2.20,8 – 1 місце

2. РОМАШКА - сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.22,4 – 2 місце

3. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.24,8(1зб) – 3 місце

4. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.26,0(1зб)

5. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.38,3

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м

4 група


1. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.54,80 – 1 місце

2. ШЕРГАРД – гн.жер.2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Сергієнко А.  1.55,00 – 2 місце

3. ГІЛЬДІЯ - руд.коб.2014р.н.(Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.01,10 – 3 місце

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.18,4 – 1 місце

2. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.23,2(1зб) – 2місце

3. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.26,0(1зб) – 3 місце

4. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.26,0(п/корп.)(2зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.18,6 – 1 місце

2. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.18,8– 2місце

3. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.21,0 – 3 місце

4. УРЕНГОЙ – кр-сір.жер.орл.2014р.н.( Фестиваль- Україна) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Баженов В.  2.42,4(1зб)(н/х)