21.05.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ВСТУПНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист.1600м


1. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.36,9 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.38,3(2зб) – 2 місце

3. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.44,4 – 3 місце

4. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.45,0(1зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КУПЧАЯ - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.27,4  - 1 місце

2. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.27,4(гол) – 2 місце

3. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.37,0 - 3 місце

4. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Буткевич С.  2.41,9 (2зб)

5. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А.  2.46,2(1зб)

 

ВСТУПНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Ф.Красношлик М.  2.30,0  – 1 місце

2. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Кузьменко О.  2.34,0 – 2 місце

3. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Бауров В.  2.34,5 - 3 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.47,4(1зб)

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м


1. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.51.88  – 1 місце

2. МІДІЯ - сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Данара) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.53,97  - 2 місце

3. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.55,92 - 3 місце

4. ФЕНДІ (POL) - гн.коб.2014 р.н. (Купєц-Філлі Бергере) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов А.  1.56,48

5. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов Д.  2.06,75

6. ЛА СКАЛА - сір.коб. 2014р.н.(Ратібор-Ла Белле Кларе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д. – вибула зі старту

 

ВЕЛИКИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,2(2)  2.15,2(1)  – 1 місце

2. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,9(1)  снята  – 2 місце

3. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.16,3(3)  снята – 3 місце

4. РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.21,7(5)  2.16,6(2)

5. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.20,0(4)(1зб)  2.18,8(3)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик  М.   2.22,2 – 1 місце

2. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.22,6 – 2місце

3. ХАБІБА – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.40,0(1зб) – 3 місце

4. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Бауров В.  2.40,4(1зб)   

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ІТОГ – т-гн.жер.рос.2013р.н.(Гоготун-Інфініті) Приватний власник Брикалов І А. Красношлик М.  2.17,0 – 1 місце

2. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.18,3 – 2місце

3. ЗЛАТА – вор.коб.орл.2013р.н.(Афоризм-Знать) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.21,4(н/х)

4. КРОШКА – сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В. - знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик  М.   2.21,8 – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.28,0 – 2місце

3. СТУЖА - кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.28,0(гол)(1зб) – 3 місце

4. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.40,3(2зб)