Перелік жеребців-плідників з визначеною племінною цінністю допущених для племінного використання у 2017 - 2021 роках

№ з/п

Кличка, номер за наявності

Масть

Рік народження

Походження (батько – мати) – кличка, номер за наявності

Допущений до племінного використання в породі

Бельгійська порода

1

Адоніс

сіра

2000

Клінтон – Граміра

українська верхова

2

Канвас

гніда

2002

Клінтон – Фадонія

українська верхова

Вестфальська порода

3

Ланд Крузер

гніда

2003

Корнет Оболенський – Філісітас

українська верхова

4

Сибіріан Експрес

руда

2001

Ехрен Ворт – Леді Лара

українська верхова

Ольденбурзька порода

5

Балун

гніда

2000

Балубе де Рют –

Грузетте

українська верхова

6

Вальс

темно-гніда

2006

Балоу Ду Роует – Франсіне

українська верхова

7

Дер Танцер

темно-гніда

1998

Давігнон – Роял Дрім

українська верхова

8

Зитанік

ворона

1998

84.6543 Сіон – 330548784 Вілья

українська верхова

Українська верхова порода

9

Біг Бенд

темно-гніда

2008

94 Бахус – 1796 Беатріче

українська верхова

10

215 Бориспіль

ворона

1996

160 Оріон – 678 Беретка

українська верхова

11

264 Ербій

каракова

2001

215 Бориспіль – 1022 Елегія

українська верхова

12

266 Зєравшан

темно-гніда

2000

199 Шаблон – 758 Зимушка

українська верхова

13

Іллюшин

руда

2013

200 Шанхай –

1871 Іберійка

українська верхова

14

Ірвінг

гніда

2013

Гон – 1337 Іронія

українська верхова

15

186 Іхол

темно-гніда

1992

138 Хорей – 777 Іриска

українська верхова

16

226 Кахлєй

темно-гніда

1996

Хорей – Капелія

українська верхова

17

229 Мохок

темно-гніда

1998

Хайпур – Мірабелла

українська верхова

18

231 Парагвай

темно-гніда

1998

0064-2 Генерал – 853 Парабола

українська верхова

19

Раджа

темно-гніда

2013

208 Ареал – 1948 Рів’єра

українська верхова

Чистокровна верхова порода

20

Лексус

темно-гніда

2009

Санніз Флоріда – Лемонад

українська верхова

21

Росчерк

сіра

2008

Експерт - Регенація

українська верхова

22

Узурпатор

сіра

2003

Унбрідледс Сонг – Зофтіг

українська верхова

Американська стандартбредна порода

23

Гейтс Імедж

гніда

2002

Белендс Імідж – Амбро Маскара

українська рисиста породна група

24

Рей Ган

гніда

2000

Донераі - Крунчесс

українська рисиста породна група

Українська рисиста породна група

25

Варпік

темно-гніда

2012

Рей Ган – Вестфалія

українська рисиста породна група

26

Гоготун

гніда

2005

Глібт – Горєчь

українська рисиста породна група

27

Голос

темно-гніда

1994

011196(А) Сідней Лобелл – 021179 Герань

українська рисиста породна група

28

Дійакбар

темно-гніда

2008

Ільдегіз – Дідона

українська рисиста породна група

29

Кардинал

гніда

2005

Джилл’с Краун – Кумпарсіта

українська рисиста породна група

30

Прес

темно-гніда

1997

011198(А) Спід Сквеад – 021967 Поморка

українська рисиста породна група

31

Прогрес

гніда

2004

Голос – Пасія

українська рисиста породна група

Французька рисиста порода

32

Кітшо д’Екажьоль

руда

1998

Ранчо Панса – Калін Дес Ротур

українська рисиста породна група

Новоолександрівська ваговозна порода

33

53 Красавчик 15

гніда

2002

5 Вальс – 57 Капсула

новоолександрівська ваговозна

Чистокровна верхова порода

34

Аланді

темно-гніда

2005

Галілео – Алія

чистокровна верхова

35

Базілевс (GB)

гніда

2007

Зафін – Бонд Кет

чистокровна верхова

36

Босс

гніда

2009

Сарем – Балансіровка

чистокровна верхова

37

Дамір (IRE)

темно-гніда

2012

Дарк Ангел – Синк

чистокровна верхова

38

Джаентс Сівей (USA)

темно-гніда

2007

Джаентс Косевей – Ізола Пу Белла

чистокровна верхова

39

Нотрдам (GB)

гніда

2004

Бест оф зе Бестс – Рашин Рівер

чистокровна верхова

40

Прінц Каро (USA)

сіра

2007

Коззен – Аззо

чистокровна верхова

41

Річі Рей (GB)

сіра

2004

Ект Ван – Роуз Дес Андес

чистокровна верхова

42

Урса Мажор (IRE)

гніда

2009

Галілео – Інчир

чистокровна верхова

43

Янг Бой (IRE)

гніда

2009

Баратеа – Язмін

чистокровна верхова

Орловська рисиста порода

44

Даф

сіра

2008

Фабіано – Добрая Фея

орловська рисиста

45

Жакоп

темно-гніда

2005

Полонез – Жар-Птіца

орловська рисиста

46

Желєзний

гніда

2007

Лукомор – Жара

орловська рисиста

47

Ізбраннік

сіра

2011

Ізумруд – Імператриця

орловська рисиста

48

Уклон

темно-гніда

1996

Кабул – Українка

орловська рисиста

49

Факел

темно-гніда

2003

Кок-Пар – Феба

орловська рисиста

50

Фінал

сіра

1995

Фагот – Арабіка

орловська рисиста

51

Фрагмент

гніда

2003

Малиновий Звон – Філіпінка

орловська рисиста

52

Шквал

сіра

1998

Шатьор – Вєчєрінка

орловська рисиста