14.05.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600м


1. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.52,3 - 1 місце

2. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.59,4(2зб) - 2 місце

3. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  3.00,5(3зб) - 3 місце

4. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин  О.  3.03,9(1зб)

 

ПРОБНИЙ ПРИЗ

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1200м

3 група


1. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.23,19 – 1 місце

2. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.23,21 – 2 місце

3. РЕАЛЬНИЙ – руд.жер.2015р.н.(Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  1.25,27

4. ВІСТ - руд.жер.2015 р.н. (Санніз Флоріда-Варда) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.25,90 – 3 місце

5. РІЛАН – руд.жер.2015р.н. (Ламінат-Регілана) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А.  1.26,33 – 4 місце

6. ГЕЙЗЕРІТ – руд.жер.2015р.н.(Експєкт-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.27,97

7. ЕСКАНДЕР – т-гн.жер. 2015р.н.( Сарем-Електирика) ПП «Мустанг» Москаль В. - вибув

8. ТРАФІК - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600м


1. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.33,7 - 1 місце

2. КУРАЖ - гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.34,8(2зб) - 2 місце

3. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Філоненко В.  2.37,6(1зб) - 3 місце

4. ПОСЛУШНАЯ – сір.коб.орл.2014р.н. (Шалун-Пікарда) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.40,0(н/х)

5. КАБРІОЛЕТ – руд.жер.рос.2014р.н.(Бальзак-Корона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.40,3(1зб)

 

ПРОБНИЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи Дист.1200м

3 група


1. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.22,57 – 1 місце

2. РАДОМІЛА - руд.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Регбі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д.  1.23,69 – 2 місце

3. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.24,19 – 3 місце

4. ДЖАЯ – т-гн.коб.2015р.н. (Сарем-Догадка) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.24,67 – 4 місце

5.  САНТА КАТРІНА – гн.коб.2015р.н. (Чавсар-Еквестрія) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  1.25,10

6. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.25,51

7. АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.26,10

8. ВАРІАЦІЯ - сір.коб.2015 р.н. (Ратібор-Вайт Ворд) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко тА.  1.28,42

9. БАЛІ – гн.коб.2015р.н. (Ламінат-Баронесса) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А.  1.28,44

10. ЛАКШЕРІ - гн.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Жоржетта) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600м


1. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Кемень А.  2.29,6  – 1 місце

2. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.30,4 – 2 місце

3. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.32,7 - 3 місце

4. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.43,3

5. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.43,5(2зб)(г/ст.)

 

ПРИЗ АСТРИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи Дист.1400м

2 група


1. ТАВРИДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  1.35,70  – 1 місце

2. МЕКЕША – гн.коб. 2014р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.36,00  - 2 місце

3. КРІСТІ КЕТ – руд.коб.2014р.н.(Кінг Ба Ба-Копія Є Інкола) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.37,34 - 3 місце

4. ГЕЛЕНТРІ - гн.коб.2014р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О.  1.38,72 – 4 місце

5. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.39,84

6. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.39,86

7. БАССАРГА – вор.коб.2014р.н. (Сарем-Беліора) ПП «Мустанг» Москаль В.  1.40,80

8. НЕФЕРТІТІ - гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Лагуна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.  1.41,25

9. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Паламарь Б.І. - знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600м


1. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.29,8  – 1 місце

2. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.30,0(1зб)  – 2 місце

3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.31,3(1зб) – 3 місце

4. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.35,6(з/зб)

5. КЕТТІ – вор.коб.орл. 2014р.н. (Есмінець-Купена) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - знята

 

СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи Дист.1400м

2 група


1. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.37,00 – 1 місце

2. САГАЙДАЧНИЙ – руд.жер.2014р.н.( Рігодон-Саманія) ПП «Мустанг» МоскальВ.  1.38,30 – 2місце

3. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.38,89 – 3 місце

4. ІНДІАНА СІТІ – гн.коб.2014р.н.(Індіан Джеймсон-Сенгріл) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.39,19 – 4 місце

5. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.39,67

6. ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.40,13

7. ЧАРЛІ ТАНГО - гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Чудачка) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.  1.40,54

8. ШЕРГАРТ – гн.жер.2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Кучеренко Р.  1.44,79

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600м


1. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.27,6 – 1 місце

2. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.27,8 – 2місце

3. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.28,0 – 3 місце

4. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.40,7(2зб)

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Для коней 3-х років і старше чистокровної верхової породи Дист.1800м

4 група


1.  ЛЕГІОНЕР (IRE) - руд.жер. 2012р.н.(Лопе Де Вега-Майонга) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.  2.04,13 – 1місце

2.  ЛЮКС – гн.жер.2013р.н. (Сарем-Леріда) ПП «Мустанг» Москаль В.  2.05,08 – 2 місце

3.  КОРІФЕЙ - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.06,07  – 3місце

4. СІЛЬВЕР СТАР – сір.коб.2014р.н.(Чавсар-Ебаараат) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.07,22 – 4 місце

5. ЕЛЬК– гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Ельбасана) Приватний власник Ліщук Г.І. Мурадян Е.  2.08,09

6. СІАМ – руд.жер.2014р.н.(Санніз Флоріда-Магія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.08,89

7. МАЙК – руд.жер.2013р.н.(Мачо-Гєкла) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.09,56

8. ЛІМІТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» -знятий

9. СЛАВУТИЧ – т-гн.жер. 2014р.н.(Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

10. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років орловської рисистої породи Дист.1600м


1. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.24,3 – 1 місце

2. КЛУМБА - св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.27,7  – 2 місце

3. КОЛХІДА - сір.коб.орл.2013р.н.(Дельфін-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.31,7  – 3 місце

4. ДЕКАДА - сір.коб.орл.2013р.н.(Дельфін-Діадема) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.36,0