07.05.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ОРЕНБУРГ – руд. рос. жер. 2015 р.н. (Удалой – Оцінка) т.в.4  Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.41,0 – 1 місце

2. КАЖАН – гн. орл. жер. 2015 р.н. (Жакоп – Конкурентка) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Стасів В.  2.50,4 – 2 місце

3. ОРАТОРІЯ – т.-гн. орл. коб. 2015 р.н. (Рапс – Оперетка) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гнитецький С.  2.52,8 – 3 місце

4. ЕТУАЛЬ – руд. рос. коб. 2015 р.н. (Удалой – Експертиза) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Красношлик О.  2.58,9

5. ДЖОН – вор. орл. жер. 2015 р.н. (Жакоп – Джакси) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  3.01,4 (2зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м

100 бал. (50 – 30 – 20)


1. ГАСПАР – т-гн. рос. жер. 2015 р.н. (Рей Ган – Графиня) т.в.4 Приватний власник Шраєр Р.Ф.  Красношлик О.  2.43,0 – 1 місце

2. ФІЗУЛІЯ – руд. рос. коб. 2015 р.н. (Удалой – Філософія) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Буткевіч С.  2.49,2 – 2 місце

3. ПОРУЧИК – св.-гн. орл. жер. 2015 р.н. (Рубікон – Підкова) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Литвин О.  3.03,0 (3зб.) – 3 місце

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м

170 бал. (85 – 51 – 34)


1. ГЕСПЕРА – т.-гн. рос. коб. 2014 р.н. (Параграф – Гагара) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України»  Юркевич Ю.  2.22,2 – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн. рос. коб. 2014 р.н. (Регістр – Гулянка) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України»  Оборін М. 2.22,2 (гол.) – 2 місце

3. САНГРІЯ – вор. рос. коб. 2014 р.н. (Гоготун – Сарагоса) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Литвин О.  2.29,7

4. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. орл. жер. 2014 р.н. (Фрагмент – Конкурентка) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.31,6 (1зб.)

5. НАГРАДА – вор. рос. коб. 2014 р.н. (Гоготун – Нагайка) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Бауров В.  2.41,6 (1зб.)

 

ПРИЗ ДИКАНЬКИ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи     Дист.1600м 2 гіта

1250 бал. (625 – 375 – 250)


1. ДУЕЛЬ – св.-гн. орл. коб. 2013 р.н. (Уклон – Дарниця) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.  2.12,3 (гол.)(1зб.)  2.11,8 – 1 місце

2. ПЛАТІНА – чер.-сір. орл. коб. 2013 р.н. (Флоріано – Палатка) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.12,3  знята – 2 місце

3. КОРЮШКА – сір. орл. коб. 2013 р.н. (Шквал – Капелька) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Заставнюк О.  2.33,5 (1зб.)  2.13,0 – 3 місце

4. КЛУМБА – св.-гн. орл. коб. 2013 р.н. (Уклон – Клеопатра) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Тальянський В.  2.16,9  2.22,4 (1зб.)

5. КУВШИНКА – сір. орл. коб. 2013 р.н. (Шквал – Купчіха) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А.  2.19,8   2.20,0 (1зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м

190 бал. (95 – 57 – 38)


1. ГОРНЯК – гн. рос. жер. 2014 р.н. (Регістр – Грона) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.15,4 – 1 місце

2. КАРЕЛО-ФІНКА – гн. орл. коб. 2014 р.н. (Факел – Капела) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Макаров О.  2.15,9 – 2 місце

3. ФАРВАТЕР – чер-сір. орл. жер. 2014 р.н. (Арарат – Фабрика) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Юркевич Ю.  2.18,5 (1зб.) – 3 місце

4. КАРМЕН – вор. орл. коб. 2014 р.н. (Есмінець – Кібітка) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Бауров В.  2.21,2 (1зб.)

5. ГРИВНА – гн. рос. коб. 2014 р.н. (Рапорт – Гравюра) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.38,0 (1зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м

170 бал. (85 – 51 – 34)


1. ФЛАГМАН – гн. рос. жер. 2014 р.н. (Гоготун – Фігура) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Кузьменко Д.  2.29,0 – 1 місце

2. ГАРМОНЬ – гн. рос. коб. 2014 р.н. (Регістр – Галактика) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Орлова В.  2.29,4 – 2 місце

3. РОМАШКА – сір. орл. коб. 2014 р.н. (Шквал – Ремарка) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.  2.29,6 – 3 місце

4. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн. рос. коб. 2014 р.н. (Бальзак – Альфа) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Заставнюк О.  2.35,7 (1зб.)

5. КЕНДІ – вор. орл. коб. 2014 р.н. (Есмінець – Кайомка) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Філоненко В.  2.45,0

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600м

900 бал. (450 – 270 – 180)


1. ОЧАГ – вор. рос. жер. 2013 р.н. (Гоготун – Опала) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Красношлик М.  2.06,8 – 1 місце

2. БРИФІНГ – гн. рос. жер. 2013 р.н. (Графік – Блажь) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Тальянський В.  2.07,0 – 2 місце

3. БУРКА – гн. рос. коб. 2013 р.н. (Камін – Буря) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.08,0 – 3 місце

4. ФУРГАДА – т.-гн. рос. коб  2013 р.н. (Гоготун – Філософія) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.17,0