30.04.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (ВІДКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ)

ВСТУПНИЙ ПРИЗ

Для коней 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист.2000м

3 група


1. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.21,51 – 1 місце

2. ЛІМІТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.21,81 – 2 місце

3. ОРФЕЙ – сір.жер.2013р.н.(Гар Джет-Ескапада) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 2.22,07 – 3 місце

4. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.24,23

5. АСУРА  - гн.коб.2013р.н. (Майбойшарлі -Асполіна) Приватний власник Ліщук Г.І. Пономарьов А. 2.25,39

6. МОМЕНТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Макава) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. 2.32,10

7. КОРІФЕЙ - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Ф. Красношлик М.  2.33,2 - 1 місце

2. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.39,1 - 2 місце

3. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.43,3(1зб) - 3 місце

4. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.49,4(2зб)

 

ПРИЗ ВІДКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ

Для коней 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист.1800м

3 група


За технічними причинами розіграш призу не відбувся.

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ХАБІБА – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.22,8  – 1 місце

2. СТУЖА - кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.22,9(1зб) – 2 місце

3. ПОСЛУШНАЯ – сір.коб.орл.2014р.н. (Шалун-Пікарда) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.28,3(2зб)(н/х) - 3 місце

4. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.35,8 - 3 місце

5. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.37,1

6. КУПЧАЯ - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.47,5(1зб)

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ МЕРА М.ОДЕСИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1600м

4 група


1. МЕКЕША – гн.коб. 2014р.н. (Купєц-Сані Пепе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.55,73  – 1 місце

2. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.56,13  - 2 місце

3. РАЛЬТА - т-гн.коб.2014р.н.(Топджер-Рємєрія) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 1.56,96 - 3 місце

4. ТАВРІДА – т-гн.коб. 2014р.н.( Ратібор -Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. 1.59,03

5. МЕРІ – сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Размінка) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.59,19

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід      Дист.1600м


1. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,2  – 1 місце

2. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.17,2(п/гол)  – 2 місце

3. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.21,3(1зб) – 3 місце

4. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.28,6(1зб)

5. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.29,2(2зб)

6. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.  2.29,4

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ПСП «ім. ШЕВЧЕНКА»

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист.1400м

4 група 


1. АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.37,81 – 1 місце

2. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгєна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О. 1.37,82 – 2місце

3. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.38,05 – 3 місце

4. РЕЙНСТОРМ – т-гн.жер.2014 р.н. (Ратібор-Роял Симбол) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. 1.39,14

5. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.39,47

6. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.40,01

7. ГЕЛЕНТРИ - гн.коб.2014р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 1.41,41

8. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» - знятий

9. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Паламарь Б.І. – знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

 Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.15,7(1зб) – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Кузьменко О.  2.17,0(1зб)  – 2місце

3. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.17,3 – 3 місце

4. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,0

5. УРЕНГОЙ – кр-сір.жер.орл.2014р.н.( Фестиваль- Україна) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.27,2 (з\зб) (г/ст.)

 

НА ЧЕСТЬ 70-РІЧЧЯ ОНУФРІЇВСЬКОГО КІННОГО ЗАВОДУ № 175

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1000м

4 група


1.  ТРЕЙСІ ІНДІАН - гн.коб.2015р.н. (Хорезм-Темза)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.09,83 – 1місце

2.  ЛАКШЕРІ - гн.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Жоржетта) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. 1.10,15 – 2 місце

3.  РАДОМІЛА - руд.коб.2015 р.н. (Лаайєк-Регбі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.10,45 – 3 місце

4. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.10,92

5. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.11,05

6. АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.11,7

7. ЕМІЛІ - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» - знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.11,1 – 1 місце

2. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.11,2  – 2місце

3. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.18,2  – 3 місце

4. КРОШКА – сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.21,5

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист.1000м

4 група


1. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.10,53  – 1місце

2. СТЕПС ДУБАЙ -  руд.жер.2015р.н. (Дубай Ту Дубай-Тарр Степс)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.10,70  – 2 місце

3. ВІСТ - руд.жер.2015 р.н. (Санніс Флоріда-Варда) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А. 1.12,03  – 3місце

4. ГДАНСЬК – руд.жер.2015р.н. (Санніс Флоріда-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  - знятий