22.04.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.

2. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.

3. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  

У звʼязку з погодними умовами та станом доріжки 1-й заїзд був знятий повністю.

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.36,0 - 1 місце

2. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.36,0 (п/корп) - 2 місце

3. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.37,6 (1зб) -  3 місце

4. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.37,6 (п/корп.)(2зб)

5. КЕНДІ – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП  «Конярство України» Буткевич С. - вибула

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.  2.47,0 (1зб)  – 1 місце

2. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України»  Кузьменко О.  2.48,2 – 2 місце

3. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.49,2 - 3 місце

4. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Шраєр Р.Ф.  Красношлик М. - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.26,6  – 1 місце

2. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФГ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.26,9  - 2 місце

3. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.28,9 - 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.29,5 (1зб) 

5. ХАБІБА – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.39,6 (1зб)

6. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.41,8 (1зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.32,6  – 1 місце

2. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк  О.  2.36,7  – 2 місце

3. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С. – 3 місце

4. ПАННА – вор.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.- знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.   2.28,8 (1зб) – 1 місце

2. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.29,0 (гол/гол) – 2місце

3. КАРМЕН – вор.коб.орл.2014р.н.(Есмінєц-Кібітка)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Гусєв Є.  2.29,0 (гол/гол) (1зб) – 2місце

4. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.- знята   

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.20,3 – 1 місце

2. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України»  Кузьменко О.  2.22,0  – 2місце

3. КОРЮШКА - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Капєлька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.27,8 (1зб) – 3 місце

4. ДЕКАДА - сір.коб.орл.2013р.н.(Дельфін-Діадема) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.30,7

5. КРОШКА – сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В. - знята