09.04.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід    Дист. 1600м


1. ГАСПАР - т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Графиня) Приватний власник Шраєр Р.Ф. Красношлик О. 2.41,3 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.41,3 (п/к)(г/ст.)

3. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.53,3 – 2 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  3.01,4 (2зб) – 3 місце

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600м


1. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О. 2.23,4 - 1 місце

2. НАГРАДА - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Нагайка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.  2.28,5 (1зб) - 2 місце

3. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.29,3 (1зб) -  3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.36,8 (1зб)

5. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.40,5

6. ПАННА – вор.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. - знята

 

ПРИЗ БЕНЗОЛА

Для коней 4-х років орловської рисистої  породи     Дист. 1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.13,6(1)  знятий  – 1 місце

2. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,0(2)  2.17,6 (3)(1зб) – 2 місце

3. КУВШИНКА - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Купчіха) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.20,6(3)  2.17,5(1) - 3 місце

4. КЛУМБА - св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.21,5(4)  2.17,5(2)(1зб) – 4 місце

5. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.33,5(5)  знята

6. КОРЮШКА - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Капєлька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  знята  знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід    Дист. 1600м


1. КЕТТІ – вор.коб.орл. 2014р.н. (Есмінець-Купена) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.27,4  – 1 місце

2. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.29,6 (1зб) - 2 місце

3. РОМАШКА - сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.34,8 (1зб) - 3 місце

4. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. - знята

5. КУРАЖ - гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600м


1 АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.24,0  – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.25,7  – 2 місце

3. БАФФІНА – т-сір.коб.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В. - вибула

4. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. - знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.12,0 – 1 місце

2. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.12,0 (п/к) – 2місце

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.18,2 – 3 місце

4. ДЕДУКЦІЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. - знята