02.04.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої  породи     Дист. 1600 м


1. КАМЄЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кібітка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.41,3 (1зб) – 1 місце

2. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С. 2.49,3 - 2 місце

3. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.00,0 (2зб) - 3 місце

4. ПОРУЧИК – св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Рубікон-Підкова) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О. 3.11,4 (3зб)

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ВАРІАНТ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Приватний власник Брикалов І А. Красношлик М. 2.34,7 - 1 місце

2. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.50,0 (1зб)– 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.56,8-  3 місце

4. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.02,7 (2зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід      Дист. 1600 м


1. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.26,0 – 1 місце

2. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.29,6 – 2 місце

3. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтая-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.31,8 (1зб)  - 3 місце

4. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.32,8 (з/зб)

5. КУПЧАЯ - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.33,7 (2зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.28,2  – 1 місце

2. СТУЖА - кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.30,0 (1зб) - 2 місце

3. ХАБІБА – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.31,9 (1зб) - 3 місце

4. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.33,7 (1зб)

5. КАТИНЬ – чер-сір.коб.орл.2014 р.н. (Арарат-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.43,4 (1зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої  породи     Дист. 1600 м


1. УРЕНГОЙ – кр-сір.жер.орл.2014р.н.( Фестиваль- Україна) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,6  – 1 місце

2. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.18,6  – 2 місце

3. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.19,3 – 3 місце

4. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.  2.21,0 (з/зб)

5. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.30,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.11,7 – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.16,8 (2зб) – 2місце

3. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богема) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.25,4 (1зб) – 3 місце

4. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.25,4 (гол)