19.03.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. БОРЬБА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Богєма) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.32,9 – 1 місце

2. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФГ «Голд-Сад» Красношлик О. 2.33,9 (1зб) - 2 місце

3. ХАБІБА – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Авдімірець А. 2.35,0 - 3 місце

4. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.38,5

5. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.42,3 (2зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід      Дист.1600м


1. НАГРАДА - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Нагайка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.26,7 - 1 місце

2. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.27,0 (1зб)– 2 місце

3. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.36,0 (1зб) -  3 місце

4. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.44,9

5. СТУЖА - кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.46,9 (2зб)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.23,0 (1зб) – 1 місце

2. БАФФІНА – т-сір.коб.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Баронесса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.28,6 – 2 місце

3. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.35,0  - 3 місце

4. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.38,6 (1зб)

5. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.2.39,8

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.17,9  – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.17,9 (гол) - 2 місце

3. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.18,5 (1зб) - 3 місце

4. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.27,9

5. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист.1600 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.10,2 – 1 місце

2. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.12,0  – 2 місце

3. ЧЕРЕШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Чековая) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.29,7– 3 місце

4. ДЕДУКЦІЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.32,0