12.03.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


ГАРМОНЬ – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Регістр - Галактика) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Орлова Вікторія  2.31,4 – 1 місце

ЕГІДА – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Експертиза) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Гусєв Євген  2.31,9 (1зб.) – 2 місце

УКРАДКА* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Дельфін - Угадчиця) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Гайченя Тетяна  2.34,3 (1зб.) – 3 місце

КЕТТІ* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець - Купена) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Красношлик Ольга  2.42,0 (1зб.)

КЕНДІ* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець - Кайомка) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Філоненко Володимир  2.48,4

УГАДКА* – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Упаковка) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Авдімірець Анатолій  3.01,2 (2зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


КАТИНЬ* – чер-сір. коб. орл. 2014 р.н. (Арарат - Кряква) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Орлова Вікторія  2.35,0 – 1 місце

КУПЧАЯ* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Уклон - Клеопатра) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тальянський Володимир  2.37,3 (2зб.) – 2 місце

ФЛАГМАН – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Фігура) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Олександр  2.38,3 – 3 місце

АБСТРАКЦІЯ – св-гн. коб. рос. 2014 р.н. (Бальзак - Альфа) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Заставнюк Ольга  2.40,0 (1зб.)

КАБРІОЛЕТ – руд. жер. рос. 2014 р.н. (Бальзак - Корона) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Гайченя Тетяна  2.40,6

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи Дист.1600 м


РІФМА – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Фінал - Руппі) т.в.4. Пр.вл. Курганов Р.А. Красношлик  Микола  2.22,5 – 1 місце

КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Фрагмент - Конкурентка) т.в.5. Філія «Лозівський к/з. №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк Олександр  2.35,8 – 2 місце

ПОСЛУШНАЯ – сір. коб. орл. 2014 р.н. (Шалун - Пікарда) т.в.2. Філія«Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Оборін Михайло  2.35,8 (п./гол.) (2зб.) – 3 місце

ДУБРАВА – т-сір. коб. орл. 2014 р.н. (Рубікон – Декада) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Буткевіч Сергій  2.42,6

КУРАЖ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Кармен) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тальянський Володимир  2.51,5 (г/ст.) (2зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


ДУЕТ* – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Дарниця) т.в.4. Пр.вл. Красношлик М.С. Красношлик Микола  2.17,4 – 1 місце

ГОРНАЯ – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Регістр - Гулянка) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62»

ДП «Конярство України» Оборін Михайло  2.28,6 – 2 місце

РЕПЕТИЦІЯ – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Прогрес - Репліка) т.в.3.  Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Буткевіч Сергій  2.38,3 – 3 місце

САНГРІЯ – знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років орловської рисистої породи  Дист.1600 м


КОФЕІН – т-сір. жер. орл. 2013 р.н. (Фінал - Кармеліта) т.в.4. Пр. вл. Курганов Р.А. Красношлик  Микола  2.14,8 – 1 місце

КУВШИНКА – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Шквал - Купчіха) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Гайченя Тетяна  2.19,4 – 2 місце

КЛУМБА – св.-гн. коб. орл. 2013 р.н. (Уклон - Клеопатра) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тальянський Володимир  2.20,7 – 3 місце

КОРЮШКА – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Шквал - Капелька) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Заставнюк Ольга  2.35,7

ДЕКАДА – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Дельфін - Діадема) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Авдімірець Анатолій  2.36,3 (1зб.)