05.03.2017 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

НА ЧЕСТЬ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


КРИТИКА – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Карфаген - Кармен) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Вікторія Орлова  2.24,4 – 1 місце

ГОРНЯК – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Регістр - Грона) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Дар’я Малухіна 2.25,0(г./ст.) (2зб.)

НАГРАДА – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Нагайка) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Світлана Гоян  2.33,2 (зайв./зб.)

СТУЖА – кар. коб. рос. 2014 р.н. (Прогрес - Услада) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Ольга Заставнюк  2.39,7 – 2 місце

БАБОЧКА* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Чардаш - Бадьора) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тетяна Гайченя  2.40,6 – 3 місце

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


КЛЮКВА* – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая - Кульмінація) т.в. 3.  Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Сергій Буткевіч 2.26,6 (1зб.) – 1 місце

ШТУЧКА* – сір. коб. орл. 2014 р.н. (Шквал - Умніца) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Володимир Тальянський  2.30,2(1зб.) – 2 місце

ФЛАГМАН – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Фігура) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Дмитро Кузьменко 2.50,8 (1зб.) – 3 місце

КЕНДІ* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Есмінець - Кайомка) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Олександр Кузьменко 3.05,4 (1зб.)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

НА ЧЕСТЬ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Для коней 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


УРЕНГОЙ* – чер-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Фестиваль - Україна) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Лариса Григорук  2.23,9 – 1 місце

РАЗГУЛЯЙ* – вор. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Романтика) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тетяна Гайченя  2.23,9 (п/корп.) – 2 місце

СЕЛІГЕР – руд. жер. рос. 2014 р.н. (Голос - Саксонія) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Ольга Красношлик  2.26,8 – 3 місце

БАФФІНА* – т-сір. коб. орл. 2014 р.н. (Фестиваль - Баронеса) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Вікторія Орлова  2.32,6

ФАРВАТЕР* – чер-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Арарат - Фабрика) т.в.2. Філія «Дібрівський к/з. №62» ДП «Конярство України» Анастасія Кемень  2.37,0

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід Дист.1600 м


ПІФА* – вор. коб. орл. 2014 р.н. (Флоріано - Партіта) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Володимир Бауров  2.20,7 – 1 місце

ГРИВНА – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Рапорт - Гравюра) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Анатолій Авдімірець  2.21,0 – 2 місце

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА* – сір. коб. орл. 2014 р.н. (Рапс - Ламбада) т.в.5. Філія «Лозівський к/з. №124» ДП «Конярство України» Олександр Гаврилюк 2.29,6 – 3 місце

САНГРІЯ – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Сарагоса) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Олександр Литвин  2.34,4

ДУБРАВА* – т-сір. коб. орл. 2014 р.н. (Рубікон – Декада) т.в.3. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Сергій Буткевіч 2.37,7

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

НА ЧЕСТЬ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи Дист.1600 м


БАШНЯ – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Шквал - Біосфера) т.в.1. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Тетяна Гайченя  2.17,5 – 1 місце

ПЛАТІНА – чер-сір. коб. орл. 2013 р.н. (Флоріано - Палатка) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Ольга Красношлик 2.21,5 (1зб.) – 3 місце

КРОШКА – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Шквал - Кайомка) т.в.4. Філія «Лимарівський к/з. №61» ДП «Конярство України» Світлана Гоян  2.24,8 – 3 місце

КОЛХІДА – сір. коб. орл. 2013 р.н. (Дельфін - Кармен) т.в.6. Філія «Запорізький к/з. №86» ДП «Конярство України» Ольга Заставнюк  2.27,2