РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД 12.02.2017

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.А. 2.39,5 – 1 місце

2. ДУБРАВА – т-сір.коб.орл.2014р.н.(Рубікон-Декада) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.Ю. 2.42,3 (2зб) - 2 місце

3. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О. 2.47,9  -3 місце

4. УГАДКА – гн.коб.орл. (Каботажний Груз Алтаю-Упаковка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  Гайченя Т.М. 2.54,5 (1зб)

5. УКРАДКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Дельфін-Угадчиця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А. 2.57,3 (1зб)

6. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» - знята

7. КАВАЛЕР – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Рубікон-Копія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП  «Конярство України» - знята

 

ЗИМОВИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ПРИЗ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 2400 м


1. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссєя) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О. 3.30,6 - 1 місце

2. ІТОГ – т-гн.жер.рос.2013р.н.(Гоготун-Інфініті) Приватний власник Брикалов І А. Красношлик М.С. 3.30,6 (шия) - 2 місце

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О.  3.34,2 (1зб)  -  3 місце

4. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Юркевич Ю.К. 3.34,6(1зб)

5. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 3.36,3 (2зб)

6. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - знятий

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ САВЧИЦ ВАЛЕРІАНА КОСТЯНТИНОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афорізм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.  2.16,5 – 1 місце

2. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.М.  2.18,3 – 2 місце

3. СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.С. 2.18,3 (п/к)  - 3 місце

4. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.О. 2.19,8  - 4 місце

5. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.А. 2.22,4 (1зб)

6. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 2.23,9

7. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О. 2.31,4

8. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.В. 2.38,0

9. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. – знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.А. 2.31,0  – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О. 2.31,4 (2зб) - 2 місце

3. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.А.  2.32,3(1зб) - 3 місце

4. ПОСЛУШНАЯ – сір.коб.орл.2014р.н. (Шалун-Пікарда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П. 2.37,0 (н/х)

5. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - вибула

 

ЗИМОВИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. ПЛАТІНА– кр-сір.коб.орл.2013р.н.(Флоріано-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.С. 3.31,0  – 1 місце

2. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А.  3.31,5 – 2 місце

3. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.С. 3.31,5 (шия) – 3 місце

4. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 3.32,4 (1зб) – 4 місце

5. ЗЛАТА – вор.коб.орл.2013р.н.(Афорізм-Знать) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.  3.36,8

6. КЛУМБА - св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 3.38,2 (1зб)

7. КОЛХІДА - сір.коб.орл.2013р.н.(Дельфін-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.В. 3.41,0

8. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.  3.42,2