РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД 29.01.2017

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА В.О.ВІТТА

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.С. 2.12,6   знятий - 1 місце

2. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О.  2.15,0  знята  -  2 місце

3. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссєя) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузменко О.О. 2.15,3(1зб)  знята – 3 місце

4. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 2.17,5  знятий

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГРИВНА – гн.коб.рос.2014р.н.(Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А. 2.34,4(1зб) – 1 місце

2. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.А. 2.33,9(1зб) - 2 місце

3. РОМАШКА - сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 2.40,7  -3 місце

4. СТУЖА - кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.В. 2.41,0 (2зб)

5. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гнитецький С.В. 2.41,8

6. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.О. 2.42,6 (2зб)

 

ЗИМОВИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.С. 2.20,8 – 1 місце

2. ЧЕРЕМШИНА - гн.коб.рос.2014р.н.(Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О. 2.20,8 (гол у гол) – 1 місце

3. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиць В.В. 2.23,0  - 2 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.О. 2.25,4(1зб) -3 місце

5. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К. 2.30,9 (1зб)

6. НАГРАДА - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Нагайка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.О. 2.40,0

 

ПРИЗ РУМБИ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 2.19,6  – 1 місце

2. ЗЛАТА – вор.коб.орл.2013р.н.(Афорізм-Знать) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.  2.20,9 - 2 місце

3. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.  2.22,9(1зб) - 3 місце

4. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А.  2.24,3.– 4 місце

5. ПЛАТІНА– кр-сір.коб.орл.2013р.н.(Флоріано-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.С. 2.27,2 (1зб)

6. КРОШКА – сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Кайомка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Бауров В.О. 2.28,7

7. КЛУМБА - св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 2.35,6(1зб)