РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД 15.01.2017

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА П.М.КУЛЄШОВА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 2.26,5 (1зб)  знята - 1 місце

2. КЛУМБА - св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 2.27,7  знята  -  2 місце

3. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К. 2.28,2  знята – 3 місце

4. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.С. 2.28,7(2зб)  знятий – 4 місце

5. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А. 2.32,3  знята

6. КОЛХІДА - сір.коб.орл.2013р.н.(Дельфін-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.В. 2.34,3  знята

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. КАРМЕН – вор.коб.орл.2014р.н.(Есмінєц-Кібітка)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Краснощшлик М.С. 2.36,5 – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.О.  2.37,0 - 2 місце

3. РЕПЕТИЦІЯ - гн.коб.орл.2014р.н.(Прогрес-Репліка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С.Ю. 2.37,9  -3 місце

4. КЛЮКВА – гн.коб.орл.2014р.н.(Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.А. 2.41,3 (1зб)

5. ГРИВНА – гн.коб.рос.2014р.н.(Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А. 3.03,8

6. КЛАВІАТУРА - гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.В. 3.12,7 (2зб)

 

ЗИМОВИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист.1600м


1. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.М. 2.32,4 (1зб)  – 1 місце

2. ЖОФФРЕЙ – чер-сір.жер.орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живопісная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О. 2.33,6  - 2 місце

3. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.А. 2.33,6(гол)  -3 місце

4. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М. 2.35,5 – 4 місце

5. ФАРВАТЕР – чер-сір.жер.орл.2014р.н.(Арарат-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К. 2.39,6

6. РІФМА – вор.коб.орл.2014р.н.(Фінал-Руппі) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.С. 2.45,3

 

ПРИЗ ГУГЕНОТКИ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист.1600м


1. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссєя) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.Ю. 2.26,5  – 1 місце

2. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О. 2.28,2 - 2 місце

3. РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О. 2.28,9 - 3 місце

4. ФУРГАДА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Гоготун-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О. 2.30,0 (1зб) – 4 місце

5. ВОРКУТА – св-гн.коб.рос.2013р.н.(Карфагєн-Волга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К. 2.32,3 (2зб)