Попередній запис коней на 25.09.2016 р. (ХХІV ВСЕУКРАЇНСЬКІ КІННОСПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ) філія "Одеський іподром" ДП «Конярство України»

19.09.2016

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ХХІV ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КІННОСПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЧЕРЕМШИНА – гн. коб. рос.2014 р.н. (Регістр-Чандра) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О.

2. ОКРУГА - вор. коб. рос.2014 р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О.

3. ГЛИБА – гн. коб. рос. 2014 р.н. (Буветьє Дану-Гондола) ПР  Рода   Бондарь О.О.

4. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиць В.В.

5. ГЕСПЕРА – т-гн.коб.рос.2014р.н.(Параграф-Гагара) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.

 

ПРИЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Для жеребців і кобил 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

1 група


1. ЛІМІТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.

2. ЯНГ БОЙ - гн.жер. 2009р.н.( Баратея-Язмін) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бебешко А.

3. ЕЛЛІПС - т-гн.жер.2012р.н. (Есулан-Ембарда) ПП «Мустанг» Кірніс Є.

4. ДІНАМА  - т-гн.коб.2012р.н.(Мадамєр-Діавона) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров А.

5. УСТЕРА - гн.коб. 2013р.н.( Фореве Бонд-Урода) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

6. ФЛАЙ ПРОЖЕКТ - руд.жер. 2012р.н.( Санніз Флоріда-Філлі Бєргєре) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А.

7. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Стасів В.

8. РАБІГУЛЬ – гн.коб.2013 р.н. (Гєлій-Руганда) ПП «Мустанг» Москаль В.

9. ОРФЕЙ – сір.жер.2013р.н.(Гар Джет-Ескапада) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

10. МАЙК – руд.жер.2013р.н.(Мачо-Гєкла) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

 

ПРИЗ СЕЛЕКЦІОНЕРІВ УКРАЇНИ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.С.

2. АНТАЛІЯ - сір.коб.орл.2014р.н.( Афорізм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.

3. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А.

4. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.С.

5. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.М.

6. БАФФІНА – т-сір. коб. орл. 2014 р.н. (Фестиваль – Баронесса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.

7. ДІКАЯ КОШКА – гн.коб. орл.2014р.н.(Крестовий Поход-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.А.

8. ЖОФФРЕЙ – чер-сір. жер. орл.2014 р.н. (Фестиваль-Живописная) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О.

 

ПРИЗ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м


1. ЛЮБЛЯНА – гн.коб.2013р.н.(Рігодон-Лунга) ПП «Мустанг» Москаль В.

2. ТАДОРКА – т-гн.коб.2013р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.

3. РАЗНИЦЯ – т-гн.коб.2013р.н.(Ахелес-Рангуна) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.

4. МОДА – сір.коб.2013р.н.( Маджестік Альфабет-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.

5. УСАРІЯ - гн.коб. 2013р.н.( Фореве Бонд-Усалія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

6. МАГДА - т-гн.коб.2013р.н.(Гатрблей-Мєтрія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.

 

ПРИЗ ДП «КОНЯРСТВО УКРАЇНИ»

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.С.

2. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О.

3. БУРКА – т-гн.коб.рос.2013р.н.(Камін-Буря) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.О.

4. РЕГАТА - св-гн.коб.рос.2013р.н.(Графік-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.В.

5. ОРЄГОНА – вор.коб рос.2013р.н. (Гоготун-Одіссєя) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О.

            

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ОДЕСЬКОГО ІПОДРОМУ

Для жеребців 2-х років  чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м


1. САПФІР – сір жер.2014р.н.(Нотрдам-Ескапада) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

2. ДЕ ЛЯ ФЕР - вор.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Бебешко А.

3. АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

4. ШЕХЗАДЕ – руд.жер.2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Москаль Д.

5. АЛЬКАСАР – гн.жер.2014р.н.(Жазафна-Атлантік Пірл) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р.

6. СІАМ – руд.жер.2014р.н.(Санніз Флоріда-Магія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.

7. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.

8. МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

 

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

1-й гіт


1. ГРОЗА – гн.коб.рос.2012 р.н.(Регістр-Гуппі) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Оборін М.О.

2. ОКА – т-гн.коб.рос.2012 р.н. (Клінок-Отмєль) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О.

3. ЖЕЛЄЗНИЙ – гн. жер. орл. 2007 р.н. (Лукомор-Жара) (нар.в Алтайському к/з) Приватний власник Курганов Р.А.  Шебанов І.

4. ГРИВНА – гн.коб.рос.2012 р.н.(Інтерпід ДʼАвріль-Геральдіка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.

5. РОМАНС – руд.жер.рис. 2010 р.н. (Монпельє-Rosaria du Tijas) (нар.в ПР “Рода») Приватний власник Кушталь В.М.  Кушталь В.М.

6. ФАНТАСТІКА – руд.коб.рос.2012 р.н. (Клінок-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.О.

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ САЄНКО КАТЕРИНИ МИКОЛАЇВНИ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м


1. ТАРА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Рєгона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.

2. ФОРГЕТ МІ НОТ - гн.коб. 2014р.н.(Трю Стар-Черокі Вуд) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

3. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.

4. АСКЕЗА – руд.коб.2014р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.

5. ГАУЛА – руд.коб.2014р.н.(Лєксус-Гєкса) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.

 

ПРИЗ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ПЛАТИНА– кр-сір.коб.орл.2013р.н.(Флоріано-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.С.

2. АВСТРІЯ – сір.коб.орл.2013р.н.(Вулкан-Алушта) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.К.

3. ДУЕЛЬ – св-гн.коб.орл.2013р.н.(Уклон-Дарниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.М.

4. ЗЛАТА – вор.коб.орл.2013р.н.(Афорізм-Знать) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.

5. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.С.

6. БАШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.А.

7. ЧЕРЕШНЯ - сір.коб.орл.2013р.н.(Шквал-Чековая) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.О.

                                 

ПРИЗ ПРЕМʼЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Кобили  2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м


1. НЕФЕРТІТІ - гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Лагуна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

2. РЕЛІКВІЯ РАЙЛІ – гн.коб. 2014р.н.( Ламінат-Родімая) Приватний власник Паламарь Б.І. Красозов Є.

3. ХЕЙНОЛА - руд.коб.2014р.н.(Лєксус-Храміна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.

4. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

      

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

2-й гіт


1. ГРОЗА – гн.коб.рос.2012 р.н.(Регістр-Гуппі) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  Оборін М.О.

2. РОМАНС – руд.жер.рис. 2010 р.н. (Монпельє-Rosaria du Tijas) (нар.в ПР “Рода») Приватний власник Кушталь В.М.  Кушталь В.М.

3. ГРИВНА – гн.коб.рос.2012 р.н.(Інтерпід ДʼАвріль-Геральдіка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.П.

4. ОКА – т-гн.коб.рос.2012 р.н. (Клінок-Отмєтель) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.О.

5. ЖЕЛЄЗНИЙ – гн. жер. орл. 2007 р.н. (Лукомор-Жара) (нар.в Алтайському к/з) Приватний власник Курганов Р.А.  Шебанов І.

6. ФАНТАСТІКА – руд.жер. рос.2012 р.н. (Клінок-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Литвин О.О.

 

ПРИЗ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


 

Не відбудеться