Попередній запис коней на 14.08.2016 р. філія "Одеський іподром" ДП «Конярство України»

08.08.2016

ПРИЗ М. КИЄВА

Коні  3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

3 група


1. РЕАЛ – гн.гн.жер.2013р.н.(Ламінат-Родімая) Приватний власник Ліщук Г.І.  Павлов В.       

2. БЕЛЛАТРІСА - т-гн.коб. 2013р.н.( Ратібор -Бірєтта) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

3. МОДА – гн.коб.2013р.н.( Маджестік Альфабет-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  Женчук Ю.

4. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.

5. ТІТУЛ - гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Торі-Топ) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Бричак Ю.

6. МАЙК – руд.жер.2013р.н.(Мачо-Гєкла) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

7. ЛЮБЛЯНА – гн.коб.2013р.н.(Рігодон-Лунга) ПП «Мустанг»  Москаль В.

8. ТІБЕРІЙ - сір.жер. 2013р.н.( Ратібор -Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Стасів В.

9. ДОМБАЙ – руд.жер.2013р.н.(Мачо-Дейзи) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

10. УСАРІЯ - гн.коб. 2013р.н.( Фореве Бонд-Усалія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А.

11. КАТАНГА – гн.коб.2013р.н.(Гімн-Кассєта) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Махно Ю.

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Коні  2-х років орловської рисистої  породи     Дист.1600 м

100 бал. (50-30-20)


1. ДІКАЯ КОШКА – гн. коб. орл. (Крестовий Поход - Джулія) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» 2.29,5 Наїзник 3-ї категорії Гаврилюк О.А.

2. КАРЕЛО-ФІНКА - гн. коб. орл. (Факел - Капела) т.в.5 Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» 2.32,1   Наїзник 2-ї категорії Макаров О.М.

3.БАФФІНА - т-сір. коб. орл. (Фестиваль - Баронеса) т.в.2  Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України»  2.40,0 Наїзник 3-ї категорії Орлова В.П.

4. РЕЗУЛЬТАТ - вор. жер. орл. (Заводчик - Румба) т.в.4 ФГ «Голд-Сад» 2.34,3 Наїзник 1-й категорії Красношлик О.С.

5. АНТАЛІЯ - сір. коб. орл. (Афорізм - Артистка) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» 2.29,4  Наїзник 3-ї категорії Юркевич Ю.К.

 

ВЕЛИКИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРИЗ (DERBY)

Жеребці, кобили 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. САЙЛЕНТ ХІЛ – т-гн.жер. 2013р.н.( Пілотінг Сігнал-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Стасів В.

2. ШАЙДАР – вор.жер.2013р.н.( Шамус-Далайма) ООО «Дельфін» Женчук Ю.

3. УСТЕРА - гн.коб. 2013р.н.( Фореве Бонд-Урода) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А.

4. ЛЮКС - гн.жер.2013р.н.(Сарем-Лєріда) ПП «Мустанг» Москаль В.

5. ОРФЕЙ – сір.жер.2013р.н.(Гар Джет-Ескапада) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

6. МІЛАН – руд.жер.2013р.н. (Ламінат-Марі-Авель) Приватний власник Ліщук Г.І.  Павлов В.       

7. ЛІМІТ – гн.жер.2013р.н.(Морфєус-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.

8. ТАХІОН - сір.жер. 2013р.н.( Узурпатор-Трю Тайм) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

9. БРАСЛЕТ - гн.жер.2013р.н.( Гар Джет-Бальгєна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

10. РАБІГУЛЬ – т-гн.коб.2013р.н.(Гелій-Руганда) ПП «Мустанг» Кірніс Є.

 

ПРИЗ РІКИ ДНІПРО

кобили 3-х років рисистих порід      Дист. 1600 м

900 бал. (450-225-135-90)


1. ПЛАТИНА– кр-сір. коб. орл. (Флоріано - Палатка) т.в.4 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.13,5 Майстер-наїзник Красношлик М.С.

2. ДУЕЛЬ – св-гн. коб. орл. (Уклон - Дарниця) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.13,4 Майстер-наїзник Авдімірець А.А.

3. РЕГАТА - св-гн. коб. рос. (Графік - Рулада) т.в.5 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.12,6 Наїзник 1-ї категорії Тальянський В.О.

4. БУРКА - т-гн. коб. рос. (Камін - Буря) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» 2.17,5 Майстер-наїзник Оборін М.О.

5. ФУРГАДА – т-гн. коб. рос. (Гоготун - Філософія) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.16,6 Їде Буткевіч С.Ю.

6. ОРЄГОНА – вор. коб. рос. (Гоготун - Одіссєя) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.15,3  Наїзник 1-ї категорії Кузьменко О.О.

 

ПРИЗ КРИТЕРІУМ

Коні  2-х років і старше  чистокровної верхової породи      Дист. 1000 м

2 група


1. ФЛАЙ ПРОЖЕКТ - руд.жер. 2012р.н.( Санніз Флоріда) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

2. АТЛАНТ - гн.жер.2014р.н.(Жазафна-Атлантік Пірл) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р.

3. ТАДОРКА – т-гн.коб.2013р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.

4. БРАМА – гн.коб.2013р.н.(Мадамєр-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Баштовий Р.

5. ЕЛЛІПС – т-гн.жер.2012р.н.(Есулан-Ембарда) ПП «Мустанг» Москаль В.

6. ДАМІР - т-гн.жер. 2012р.н.( Дарк Енджел-Синк) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бєбєшко А.

7. РАЗНИЦЯ – т-гн.коб.2013р.н.(Ахелес-Рангуна) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.

8. ДІНАМА  - гн.коб.2012р.н.(Мадамєр-Діавона) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Баштовий Р.

9. ЯНГ БОЙ - гн.жер. 2009р.н.( Баратея-Язмін) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Бєбєшко А.

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ  М.Д.СТАСЕНКА

коні  4-х років  рисистих  порід     Дист.2400м

1200 бал. (600–300–180-120)


1. ГРОЗА – гн. коб. рос. (Регістр – Гуппі) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» 2.07,4 Майстер-наїзник Оборін М.О.

2. ЯПОНІЯ - гн. коб. рос. (Приморськ – Ядвіга) т.в.6  Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  2.08,4 Наїзник 1-ї категорії Тальянський В.О.

3. ГРИВНА – гн. коб. рос. (Інтерпід Д'Авріль – Геральдіка) т.в.2 Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» 2.06,9   Наїзник 3-ї категорії Орлова В.П.

4. ОКА – т-гн. коб. рос. (Аспарагус – Нєга) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.07,3 Наїзник 1-ї категорії Кузьменко О.О.

5. НАХОДКА – гн. коб. рос. (Нансачтінг - Хлопушка) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  2.06,9  Майстер-наїзник Авдемирец А.А.

6. ФАНТАСТІКА – руд. коб. рос. (Клінок - Фігура) т.в.3 Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» 2.10,0 Їде Литвин О.О.

 

НА ЧЕСТЬ ЧИСТОКРОВНОГО КОННОЗАВОДСТВА УКРАЇНИ

Коні 2-х років чистокровної верхової породи породи     Дист. 1200 м

4 група


РЕГАЛІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Рігодон-Руганда) ПП «Мустанг» Москаль В.

ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.

АСКЕЗА – руд.коб.2014р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.

ЛАУРЄАТ – гн.жер.2014р.н. (Ахелес-Лайтінг Скір) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.

АЛЬФА СТАР – гн.жер.2014р.н.(Сателліт-Амазонка) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

ШАХЗАДЕ – руд.жер.2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Женчук Ю.

ВЗЛЬОТ - вор.жер.2014р.н.(Узурпатор-Власть) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Махно Ю.

НЕФЕРТІТІ - гн.коб.2014р.н.( Нотрдам – Лагуна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

МАЕСТРО - гн.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А.

 

ПРИЗ ОТКЛИКА

Коні 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Розіграш призу у 2 гіти

1-й гіт

1200 бал. (600–300–180-120)


1. УРОВЄНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан - Упаковка) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.13,6 Майстер-наїзник Авдімірець А.А.

2. РЄШКА - сір. коб. орл. (Шквал - Розетка) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.13,5 Наїзник 1-ї категорії Тальянський В.О.

3. ЧАРОДЄЙКА - сір. коб. орл. (Дельфін - Чайная) т.в.5 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.14,9 Наїзник 1-ї категорії Заставнюк О.В.

4. РУСКАЯ КНЯГІНЯ - сір. коб. орл. (Канюк - Радуга) т.в.1  Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.14,4 Наїзник 3-ї категорії Кліновский О.А.

5. ДУДОЧКА - вор. коб. орл. (Уклон - Даниця) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.18,9 Наїзник 2-ї категорії Гайченя Т.М.

 

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ПЕРШОЇ КОРОНИ

Жеребці,кобили 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. АЛЬКАСАР – гн.жер.2014р.н.(Жазафна-Атлантік Пірл) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р.

2. ВАЛЕНСІЯ - гн.коб. 2014р.н.(Купєц-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.

3. БЛЕСК – руд.жер.2014р.н.(Ламінат-Баронесса) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

4. СТРАДІВАРІ - руд.жер. 2014р.н.(Трю Стар-Сваммі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Стасів В.

5. САПСАН - руд.жер.2014р.н.(Санніз Флоріда-Піаф) Філія «Онуфрієвський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль Д.

6. ДОНБАСС СТАР – гн.жер.2014р.н.(Пілотінг Сігнал-Еквіестрія) Приватний власник Налбатов О. Клочинський А.

7. СІАМ – руд.жер.2014р.н.(Санніз Флоріда-Магія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.

8. БАТИР – гн.жер.2014р.н.( Нотрдам-Бальгєна) ПСП «ім.Шевченка» Ткаченко О.

9. ЛІССАБОН – гн.жер.2014р.н.(Сарем-Лєдея) ПП «Мустанг» Москаль В.

10. ГЕЛЕНТРИ - гн.коб.2014р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Павлов В.

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Коні 2-х років чистокровної верхової породи породи     Дист. 1600 м

4 група


1. БРОКЕР – гн.жер.2014р.н. (Експєкт-Багряная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.

2. АРТИСТ – гн.жер.2014р.н.(Роял Аларм-Алая Роза) Філія «Стрілецький кінний завод №60» ДП «Конярство України» Махно Ю.

3. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.

4. ГІЛЬДІЯ - руд.коб.2014р.н.(Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Баштовий Р.

5. МІДІЯ - сір.коб.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Данара) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.

6. РАЛЬТА - т-гн.коб.2014р.н.(Топджер-Рємєрія) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О.  

7. ПІРАНЬЯ – гн.коб.2014р.н.(Чавсар-Пєрвая Флєйта) Приватний власник Налбатов О. Клочинський А.

8. БІРМА – сір.коб.2014р.н.(Маджестік Альфабет-Брахма) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.

9. ЕЛЬК– гн.жер.2014р.н.(Ламінат-Ельбасана) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Бричак Ю.

10. ИНДІАНА СІТІ – гн.коб.2014р.н.(Індіан Джеймсон-Сенгріл) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.

 

ПРИЗ ОТКЛИКА

Коні 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

2-й гіт


1. ДУДОЧКА - вор. коб. орл. (Уклон - Даниця) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.18,9 Наїзник 2-ї категорії Гайченя Т.М.

2. РУСКАЯ КНЯГІНЯ - сір. коб. орл. (Канюк - Радуга) т.в.1  Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.14,4 Наїзник 3-ї категорії Кліновский О.А.

3. ЧАРОДЄЙКА - сір. коб. орл. (Дельфін - Чайная) т.в.5 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.14,9 Наїзник 1-ї категорії Заставнюк О.В.

4. РЄШКА - сір. коб. орл. (Шквал - Розетка) т.в.6 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.13,5 Наїзник 1-ї категорії Тальянський В.О.

5. УРОВЄНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан - Упаковка) т.в.1 Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» 2.13,6 Майстер-наїзник Авдімірець А.А.