ПРОГРАМА ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (12.06.2016)

10.06.2016

ПРОГРАМА ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (НА 12.06.2016 Р.)

1 заїзд

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

коні 3-х років орл. рис. пор. 1600 м

1гіт

1. АВСТРІЯ - сір. коб. орл. (Вулкан-Алушта) Дібрівський к.з., Юркевич Ю.

2. ПЛЮЩ -  т.-сір. жер. орл. (Іл-Помощь) ФГ «Голд-Сад», Красношлик О.

3. ПЛАТИНА - чер.-сір. коб. орл. (Флоріано-Палатка) Лимарівський к.з., Савчиц К.

4. ПЛАТА т. - сір. коб. орл. (Арарат-Піхта) Дібрівський к.з., Оборін М.

5. БАШНЯ - сір. коб. орл. (Шквал-Біосфера) Запорізький к.з., Авдемірець А.

6. ДУЕЛЬ - св.-гн. коб. орл. (Уклон-Дарніца) Запорізький к.з., Гайченя Т.

7. КОФЕІН - т.-сір. жер. орл. (Фінал-Кармеліта) ПВ Курганов Р., Красношлик М.

 

2 скачка 

НА ЧЕСТЬ ПАМ’ЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ АКІМОВА А.Є. (ГРУПА IV)

коні 2–х років чистокровної верхової породи 1000 м

1. ТРАКТ – гн. жер. (Тахока Принц – ­Рагдаль) Онуфріївський к.з., Гринчак Р.

2. ДЕКАДА – руд. коб. (Дуел Ет Дон – Дуката) ПП "Мустанг"  "Конезаводчик Федоров", Думан О.

3. ДЕ ЛЯ ФЕР – вор. жер. (Ламінат­ – Домінантная) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю.

4. ДІЛЕР – т.­гн. жер. (Лаайєк­ – Дордань) Дніпропетровський к.з., Северін О.,

5. СІНДІ –  гн. коб. (Санніз Флорида – ­Де Марсіта) Онуфріївський к.з., Женчук Ю.

6. ЕРІДА – гн. коб. (Рігодон – Ексцетрика) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Москаль В.

7. НЕФЕРТІТІ – гн. коб. (Нотрдам-Лагуна) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О.

 

3 заїзд

ПРИЗ БАРСА

коні 4-х років орл. рис. пор. 1600 м

1 гіт

1. БАХМАЧ - вор. жер. орл. (Чардаш-Баккара) Запорізький к.з., Трубецькой А.

2. ПОРОШОК - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пікарда) Дібрівський к.з., Оборін М.

3. РЕШКА - сір. коб. орл. (Шквал-Розетка) Запорізький к.з., Тальянський В.

4. ПЛАНШЕТ - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пальба) пр.вл. Албул Д., Красношлик М.

5. УРОВЕНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан-Упаковка)  Запорізький к.з., Авдемірець А.

 

4 скачка 

ПРИЗ ЛІТНІЙ (ГРУПА ІІ)

коні 2–­х років чистокровної верхової породи 1200 м

1. БАТИР – гн. жер. (Нотрдам – ­Балгена) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О.

2. ТАВРИДА – вор. коб. (Ратібор – Троя)  ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А.

3. СТРАДІВАРІ – руд. жер. (Трю Стар­ – Сваммі Моммі) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А.

4. АЛЬКАСАР –  т.­гн. жер.  (Жазафна – ­ Атлантік Пірл) ПВ Рикова В., Москаль Д.

5. БРОКЕР – гн. жер. (Експект – ­Багряная) Дніпропетровський к.з., Северін О.

6. БІРМА – сір. коб. (Маджестік Альфабет-Брахма) Онуфріївський к.з., Гринчак Р.

7. СІАМ – руд. жер. (Санніз Флорида­ – Магія) Онуфріївський к.з., Женчук Ю.

8. ТЕМП – кар. жер. (Узурпатор – Тея) Стрілецький к.з., Н.Н.

9. МАЕСТРО – гн. жер. (Трю Стар – ­Мірра) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Н.Н.

10. МІЛОРД – гн. жер. (Ламінат ­– Марі­-Авель) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю.

 

5 заїзд

ЛІТНІЙ ПРИЗ

коні 3-х років рис.пор. 1600 м

1 гіт

1. ОЧАГ - вор. жер. рос. (Гоготун-Опала) Лимарівський к.з., Красношлик М.

2. ВОРКУТА - св.-гн. коб. рос. (Карфаген-Волга) Дібрівський к.з., Оборін М.

3. РЕГАТА - св.-гн. коб. рос. (Графік-Рулада) Запорізький к.з., Бауров В.

4. БРИФІНГ - гн. жер. рос. (Графік-Блажь) Запорізький к.з., Тальянський В.

5. ГАНГ - гн. жер. рос. (Гоготун-Гіпотеза) Лимарівський к.з., Красношлик О.

 

6 скачка

ПРИЗ ДЄРЗКОГО (ГРУПА ІІ)

коні  3–­х років і старше чистокровної верхової породи 1600 м

1. РОЛЕКС – т.гн. жер., 2013 р.н. (Ламінат – ­Регілана) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю.

2. ФЛАЙ ПРОДЖЕКТ – руд. жер., 2012 р.н. (Санніз Флорида – Філлі Бергере) 
ПП "Кінний завод  "Мілленніум", Сергієнко А.

3. ОШТЕН ЭЛЬ (CAN) – сір. жер., 2009 р.н. (Ел Прадо­ – Юнінкумберт) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М. 

4. КЛІВЕР – гн. жер., 2013 р.н. (Торнадо Лайт­ – Клюква) Дніпропетровський к.з., Клочинський А.

5. ДІНАМА – гн. коб., 2012 р.н. (Мадамер­ – Діавона) Деркульський к.з., Н.Н.

6. ЕЛІПС –  гн. жер., 2012 р.н. (Есулан – Ембарда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Думан О.

7. ДАМІР (IRE) – т.гн. жер., 2012 р.н. (Дарк Енджел – Синк) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А.

 

7 заїзд

ПРИЗ ВІТРА

коні 2-х років орл.рис.пор. 1600 м

1. УРЕНГОЙ - чер.-сір. жер. орл. (Фестиваль-Україна) Дібрівcький к.з., Оборін М.

2. РАЗГУЛЯЙ - вор. жер. орл. (Уклон-Романтика) Запорізький к.з., Авдемірець А.

3. ДУЕТ - гн. жер. орл. (Уклон-Дарниця) пр.вл. Красношлик М., Красношлик М.

4. АНТАЛІЯ - сір. коб. орл. (Афоризм-Артистка) Дібрівський к.з., Юркевич Ю.

5. КАРМЕН - вор. коб. орл. (Есмінець-Кібітка) Лимарівський к.з., Красношлик О.

6. ДИКА КІШКА - гн. коб. орл. (Крестовий Поход-Джулія) Лозівський к.з., Гаврилюк А.

 

8 скачка

ПРИЗ ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ (2000 GUINEAS) (ГРУПА І)

коні 3–­х років чистокровної верхової породи 1600 м

1. ТАХІОН – сір. жер. (Узурпатор­ – Трю Тайм) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А.

2. ТІТУЛ – гн. жер. (Ламінат ­– Торі­-Топ) ТОВ "Агрофірма Корнацьких", Бричак Ю.

3. АТЛАНТ – гн. жер. (Жазафна – ­Атлантік Пірл) ПВ Рикова В., Кучеренко Р.

4. ЛІМІТ – гн. жер. (Морфеус – ­Лайтнінг Скіер) Дніпропетровський к.з., Клочинський А.

5. УСАРІЯ (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд­ – Усалія) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Н.Н.

6. ЗУХДІЯТ (RUS) ­– т.гн. коб. (Ху Дрю Тэйтум – Зіфааф) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Думан О.

7. ЛЮКС – гн. жер. (Сарем – Леріда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Москаль В.

8. ОРФЕЙ – сір. жер. (Гар Джет­ – Ескапада) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М.

9. ШАЙДАР – вор. жер. (Шамус – Далайма) ТОВ "Дельфин", Женчук Ю.

10. БРАСЛЕТ – гн. жер. (Гар Джет­ – Бальгена) ПСП "Ім. Шевченка", Ткаченко О.

 

9 заїзд

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

коні 3-х років орл.рис.пор. 1600 м

2 гіт

1. КОФЕІН - т.-сір. жер. орл. (Фінал-Кармеліта) ПВ Курганов Р., Красношлик М.

2. ДУЕЛЬ - св.-гн. коб. орл. (Уклон-Дарніца) Запорізький к.з., Гайченя Т.

3. БАШНЯ - сір. коб. орл. (Шквал-Біосфера) Запорізький к.з., Авдемірець А.

4. ПЛАТА - т.-сір. коб. орл. (Арарат-Піхта) Дібрівський к.з., Оборін М.

5. ПЛАТИНА - чер.-сір. коб. орл. (Флоріано-Палатка) Лимарівський к.з., Савчиц К.

6. ПЛЮЩ - т.-сір. жер. орл. (Іл-Помощь) ФГ «Голд-Сад», Красношлик О.

7. АВСТРІЯ - сір. коб. орл. (Вулкан-Алушта) Дібрівський к.з., Юркевич Ю.

 

10 скачка

ПРИЗ ЗАПОВІДІ (1000 GUINEAS) (ГРУПА ІІ)

кобили 3­–х років чистокровної верхової породи 1600 м

1. ТАДОРКА – гн. коб. (Тахока Принц­ – Рагдаль) Онуфріївський к.з., Женчук Ю.

2. ГЕРБЕРА – руд. коб. (Гар Джет – ­Гординя) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М.

3. УСТЕРА (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд­ – Урода) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Сергієнко А.

4. ЛА КАРУН’Я – сір. коб. (Купец­ – Лейланіс Сонг) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Бебешко А.

5. ЛЮБЛЯНА – гп. коб. (Рігодон – Лунга)  ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров", Думан О.

6. НЕНАГЛЯДНАЯ – вор. коб. (Ламінат­ – Навігація) ПВ Дигало О.В., Ілієнко М.

7. РАЗНІЦА – гн. коб. (Ахелес – ­Рангуна) Дніпропетровський к.з., Клочинський А.

8. ГОЛДЕН СТОРІ – гн. коб. (Топджер­ – Гормона) ПВ Підгірний М., Логвіненко О.

9. БРАМА – гн. коб. (Мадамер – ­Блискавка) Деркульський к.з., Н.Н.

10. КАСАНДРА – гн. коб. (Купец­ – Естреліна) ПП "Кінний завод "Мілленніум", Н.Н.

11. МОДА – сір. коб. (Маджестік Альфабет­ – Де Марсіта) Онуфріївський к.з., Гринчак Р. - резерв

 

11 заїзд

ПРИЗ БАРСА

коні 4-х років орл.рис.пор. 1600 м

2 гіт

1. УРОВЕНЬ - сір. жер. орл. (Вулкан-Упаковка) Запорізький к.з., Авдемірець А.

2. ПЛАНШЕТ - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пальба) пр. вл. Албул Д., Красношлик М.

3. РЕШКА - сір. коб. орл. (Шквал-Розетка) Запорізький к.з., Тальянський В.

4. ПОРОШОК - т.-сір. жер. орл. (Шалун-Пікарда) Дібрівський к.з., Оборін М.

5. БАХМАЧ – вор. жер. орл. (Чардаш-Баккара) Запорізький к.з., Трубецькой А.

 

12 заїзд

ЛІТНІЙ ПРИЗ

коні 3-х років рис.пор. 1600 м

2 гіт

1. ГАНГ - гн. жер. рос. (Гоготун-Гіпотеза) Лимарівський к.з., Красношлик О.

2. БРИФІНГ - гн. жер. рос. (Графік-Блажь) Запорізький к.з., Тальянський В.

3. РЕГАТА - св.-гн. коб. рос. (Графік-Рулада) Запорізький к.з., Бауров В.

4. ВОРКУТА - св.-гн. коб. рос. (Карфаген-Волга) Дібрівський к.з., Оборін М.

5. ОЧАГ - вор. жер. рос. (Гоготун-Опала) Лимарівський к.з., Красношлик М.