8 червня 2016 відбулося відкриття XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016»

09.06.2016

8 червня 2016 відбулося відкриття XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016». «АГРО» - це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в аграрному секторі України. Виставку відкрили прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий. 

«АГРО-2016» це понад 1200 учасників з 15 країн світу та величезна кількість відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК з усіх регіонів України, топ-менеджери і фахівці підприємств АПК. Більше 25 тис. кв. м. виставкової площі відведено під демонстрацію кращих виробів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників. Традиційно у виставкових павільйонах Національного комплексу «Експоцентр України» розміщуються представники провідних аграрних компаній України та світу, а саме: Польщі, Чехії, Китаю, Південної Кореї, Бельгії, Іспанії, Німеччини, Данії, Туреччини, Латвії, Литви, Італії, Сполучених Штатів Америки та Еквадору. 

Державне підприємство «Конярство України» на виставковому майданчику Національного комплексу «Експоцентр України» в рамках «АГРО-2016» представляє 5 порід коней, такі як: чистокровна верхова, українська верхова, російська рисиста, орловська рисиста та новоолександрівська ваговозна породи коней. Експоновані коні державного підприємства «Конярство України» користуються значною популярністю як серед відвідувачів, так і серед самих учасників виставки, свою зацікавленість також виказували іноземні делегації. Люди фотографуються біля денників з конями та захоплено спостерігають за ними, діти не хочуть відходити від тварин,через це зявлялися навіть черги. ДП «Конярство України» презентує розширену інформацію по філіям та їх діяльності. 

Виставковий майданчик державного підприємства «Конярство України» відвідав міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.