Попередній запис учасників на філії "Одеський іподром" (випробування чистокровної верхової породи 12.06.2016р.)

08.06.2016

ЗАПИС

коней чистокровної верхової породи на 12.06.2016 року

Скачка 1

На честь пам’яті майстра-жокея Акімова А.Є.

коні 2–х років чистокровної верхової породи                                             Дист. 1200 м.


1. Тракт – гн. жер. (Тахока Принц – ­Рагдаль) Онуфріївський кінний завод

2. Декада – руд. коб. (Дуел Ет Дон – Дуката) ПП "Мустанг"  "Конезаводчик Федоров"

3. Де Ля Фер – вор. жер. (Ламінат­ – Домінантная) ТОВ "Агрофірма Корнацьких"

4. Ділер – т.­гн. жер. (Лаайєк­ – Дордань) Дніпропетровський кінний завод

5. Сінді –  гн. коб. (Санніз Флорида – ­Де Марсіта) Онуфріївський кінний завод

6. Еріда – гн. коб. (Рігодон – Ексцетрика) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров"

 

Скачка 2

Приз Літній (Група ІІ)

коні 2–­х років чистокровної верхової породи                                             Дист. 1200 м.


1. Батир – гн. жер. (Нотрдам – ­Бальгена) ПСП "Ім. Шевченка"

2. Таврида – вор. коб. (Ратібор – Троя)  ПП "Кінний завод "Мілленніум"

3. Страдіварі – руд. жер. (Трю Стар­ – Сваммі Моммі) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

4. Алькасар –  т.­гн. жер.  (Жазафна – ­ Атлантік Пірл) ПВ Рикова В.

5. Брокер – гн. жер. (Експект – ­Багряная) Дніпропетровський кінний завод

6. Сіам – руд. жер. (Санніз Флорида­ – Магія) Онуфріївський кінний завод

7. Бірма – сір. коб. (Маджестік Альфабет­ – Брахма) Онуфріївський кінний завод

8. Темп – кар. жер. (Узурпатор – Тея) Стрілецький кінний завод

9. Маестро – гн. жер. (Трю Стар – ­Мірра) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

10. Мілорд – гн. жер. (Ламінат ­– Марі­-Авель) ТОВ "Агрофірма Корнацьких"

 

Скачка 3

Приз Великий Літній (2000 Guineas) (Група І)

коні 3–­х років чистокровної верхової породи                                             Дист. 1600 м.


1. Тахіон – сір. жер. (Узурпатор­ – Трю Тайм) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

2. Тітул – гн. жер. (Ламінат ­– Торі­-Топ) ТОВ "Агрофірма Корнацьких"

3. Атлант – гн. жер. (Жазафна – ­Атлантік Пірл) ПВ Рикова В.

4. Ліміт – гн. жер. (Морфеус – ­Лайтнінг Скіер) Дніпропетровський кінний завод

5. Усарія (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд­ – Усалія) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

6. Зухдіят (RUS) ­– т.гн. коб. (Ху Дрю Тэйтум – Зіфааф) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров"

7. Люкс – гн. жер. (Сарем – Леріда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров"

8. Орфей – сір. жер. (Гар Джет­ – Ескапада) ПВ Дигало О.В.

9. Шайдар – вор. жер. (Шамус – Далайма) ТОВ "Дельфин"

10. Браслет – гн. жер. (Гар Джет­ – Бальгена) ПСП "Ім. Шевченка"

 

Скачка 4

Приз Заповіді (1000 Guineas) (Група ІІ)

кобили 3­–х років чистокровної верхової породи                                       Дист. 1600 м.


1. Тадорка – гн. коб. (Тахока Принц­ – Рагдаль) Онуфріївський кінний завод

2. Гербера – руд. коб. (Гар Джет – ­Гординя) ПВ Дигало О.В.

3. Устера (POL) – гн. коб. (Фореве Бонд­ – Урода) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

4. Ла Карун’я – сір. коб. (Купец­ – Лейланіс Сонг) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

5. Любляна – гп. коб. (Рігодон – Лунга)  ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров"

6. Ненаглядная – вор. коб. (Ламінат­ – Навігація) ПВ Дигало О.В.

7. Разніца – гн. коб. (Ахелес – ­Рангуна) Дніпропетровський кінний завод

8. Голден Сторі – гн. коб. (Топджер­ – Гормона) ПВ Підгірний М.

9. Брама – гн. коб. (Мадамер – ­Блискавка) Деркульський кінний завод

10. Касандра – гн. коб. (Купец­ – Естреліна) ПП "Кінний завод "Мілленніум"

11. Магда – гн. коб. (Гартблей­ – Мєтрія) Деркульський кінний завод - резерв

12. Мода – сір. коб. (Маджестік Альфабет­ – Де Марсіта) Онуфріївський кінний завод - резерв

 

Скачка 5

Приз Дєрзького (Група ІІ)

коні  3–­х років і старше чистокровної верхової породи                             Дист. 1600 м.


1. Ролекс – т.гн. жер., 2013 р.н. (Ламінат – ­Регілана) ТОВ "Агрофірма Корнацьких"

2. Флай Проджект – руд. жер., 2012 р.н. (Санніз Флорида – Філлі Бергере) 
ПП "Кінний завод  "Мілленніум"

3. Оштен Эль (CAN– сір. жер., 2009 р.н. (Ел Прадо­ – Юнінкумберт) ПВ Дигало О.В. 

4. Клівер – гн. жер., 2013 р.н. (Торнадо Лайт­ – Клюква) Дніпропетровський кінний завод 

5. Дінама – гн. коб., 2012 р.н. (Мадамер­ – Діавона) Деркульський кінний завод

6. Менфул – руд. жер., 2013 р.н. (Тахока Принц­ – Маджестік Мама) ПВ Рикова В.

7. Елліпс –  гн. жер., 2012 р.н. (Есулан – Ембарда) ПП "Мустанг" "Конезаводчик Федоров"

8. Дамір (IRE) – т.гн. жер., 2012 р.н. (Дарк Енджел – Синк) ПП "Кінний завод "Мілленніум"