На Одеському іподромі встановлено абсолютний рекорд по кількості коней, що проходять випробування

06.06.2016

За інформацією, що надав керівник філії "Одеський іподром" державного підприємства "Конярство України" Войний Олександр, в сезоні 2016 року встановлено абсолютний рекорд, за період незалежності України, по кількості коней, що проходять випробування на іподромі. 

"На даний момент на Одеському іподромі немає жодного вільного денника" - говорить Войний Олександр, "На попередньому записі коней на скачку, перевищена кількість бажаючих прийняти участь. Такої кількості коней іподром не бачив більше ніж 25 років".

Станом на 6 червня 2016 року на іподромі знаходиться 265 голів коней, з них:

  • чистокровна верхова порода - 118 голови, 13-ти коневласників;
  • рисистих порід - 94 голів, 9-ти коневласників;
  • коней спортивного напрямку - 53 голів, 36-ти коневласників.

Такий результат став можливим завдяки політиці популяризації конярства та кінного спорту в Україні, адміністрацією державного підприємства "Конярство України".

Денис Птушко, керівник державного підприємства "Конярство України": "Я задоволений тією ситуацією, що відбувається на Одеському іподромі, адже це означає що ми рухаємося в правильному напрямку та готові наполегливо працювати надалі. Мені приємно, що з кожним новим випробувальним днем, я бачу на іподромі зацікавлені очі, все більше людей приходять на іподром та цікавляться цим благородним спортом".