5 червня 2016 року на Одеському іподромі відбудуться змагання за головний приз для коней орловської рисистої породи - ПРИЗ БАРСА!

01.06.2016

5 червня 2016 року на Одеському іподромі відбудуться змагання за головний приз для коней орловської рисистої породи - ПРИЗ БАРСА! Вас чекатимуть незабутні емоції та вражаюча боротьба між кращими представниками орловської рисистої породи чотирирічного віку.

Приз «Барса» — головний приз для чотирирічних рисаків орловської породи. Його також неофіційно називають «орловським Дербі». Назву свою отримав приз на честь сірого жеребця по кличці Барс I, що став родоначальником орловської рисистої породи.

Спочатку цей приз розігрувався з 1899 року і був відкритим для рисаків всіх порід. Проте коли з'ясувалася перевага на біговій доріжці американських і помісних рисаків, щоб зберегти орловську породу, було запропоновано зробити для орловських рисаків закритий приз, в якому виявлялися б кращі представники орловської породи 4-х років. Цим призом і став приз «Барса». З 1923 року в цьому призу змагаються тільки кращі орловські рисаки чотирьох років. Приз «Барса» є одним з найпрестижніших призів для орловського рисака взагалі і найпрестижнішим і головним призом в житті чотирирічного рисака цієї породи. Переможці та призери призу «Барса» як правило мають дуже успішну кар'єру в майбутньому, а також стають відмінними плідниками в орловській породі. Орловського рисака, який переміг в цьому призу, кіннотники називають «барсистом».
             

Філія "Одеський іподром" ДП "Конярство України"

Адреса :

м. Одеса,

вул. Фонтанська дорога 6

Довідки за телефоном: (048)-263-16-30

Вхід вільний!