ПРОГРАМА ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (29.05.2016)

27.05.2016

ПРОГРАМА ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (НА 29.05.2016 Р.)

1 скачка
Дист. 1000м
Коні 2 років ч.в.пор. 4 група

1. САПФІР – сір. жер. (Нотрдам – Ескапада) ПСП «ім. Шевченко», Ткаченко О.
2. ДИЛЕР – т-гн. жер. (Лаайєк – Дордань) 
Дніпропетровський к.з., Клочинський А.
3. АЛЬКАСАР – гн. жер. (Жазафна – Атлантік Перл) ПВ Рикова В., Москаль Д.
4. БРОКЕР – гн. жер. (Експект – Багряна) Дніпропетровський к.з., Сєвєрін О.
5. ГРОЙСІ – руд. коб. (Санніз Флоріда – Гуарана) Онуфріївський к.з, Н.Н.

2 заїзд
Дист. 1600м
КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД
Коні 2 років рис.пор.

1. РОЗОВИЙ ЦВЄТОК – т-сір. жер. орл. (Рапс – Церемонія) Лозівський к.з., Гаврилюк О.
2. ОКРАІНА – гн. коб. рос. (Київград – Ольха) Запорізький к.з, Н.Н.
3. ОГАЙО – вор. жер. рос. (Гоготун – Огласка) 
Лимарівський к.з., Красношлик М.
4. БАГІРА – т-гн. коб. рос. (Гоготун – Біоліта) 
Лимарівський к.з., Кузьменко А.
5. ОНЄГА – гн. коб. рос. (Гоготун – Осетія) Лимарівський к.з., Буткевич С.

3 скачка
Дист. 1200м
ПРОБНИЙ ПРИЗ
Жеребці 2 років ч.в.пор. 3 група

1. СТРАДІВАРІ – руд. жер. (Трю Стар – Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А.
2. БАТИР – гн. жер. (Нотрдам – Бальгена) ПСП «ім. Шевченко», Ткаченко О.
3. ДУНАЙ – гн. жер. (Ахілес – Делегація) Дніпропетровський к.з., Н.Н.
4. ЕЛЬК – гн. жер. (Ламінат – Ельбасана) ТОВ «Агрофірма Корнацьких», Бричак Ю.
5. МАЕСТРО – гн. жер. (Трю Стар – Мірра) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Н.Н.
6. АЛЬФА СТАР – гн. жер. (Сателліт – Амазонка) ПВ Дигало О., Н.Н.
7. СІАМ – руд. жер. (Санніз Флоріда – Магія) Онуфріївський к.з., Женчук Ю.

4 заїзд
Дист. 1600м
Коні 2 років рис.пор.

1. ПАННА – вор. коб. орл. (Афоризм – Пташка) Дібрівський к.з., Оборін М.
2. РЕЗУЛЬТАТ – вор. жер. орл. (Заводчик – Румба) ФГ «Голд-Сад», Красношлик О.
3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН – т-сір. жер. орл. (Рахмат – Есмеральда) Лозівський к.з., Гаврилюк О.
4. САНГРІЯ – вор. коб. рос. (Гоготун – Сарагоса) Лимарівський к.з, Литвин А.
5. ВОЛЬФРАМ – т.-сір. жер. орл. (Фестиваль – Вакса) Дібрівський к.з, Орлова В.

5 скачка
Дист. 1200м
ПРОБНИЙ ПРИЗ
Кобили 2 років ч.в.пор. 3 група

1. АСКЕЗА – руд. коб. (Експект – Абаша) Дніпропетровський к.з., Клочинський А.
2. ВАЛЕНСІЯ – гн. коб. (Купєц – Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А.
3. ГРЕЙСІ ЛУ – вор. коб. (Ламінат – Гітен Топ) ПВ Дигало О., Н.Н.
4. КРІСТІ КЕТ – руд. коб. (Кінг Ба Ба – Копія Є Інкола)  ПВ Дигало О., Н.Н.
5. БІРМА – сір. коб. (Маджестік Альфабет – Брахма) Онуфріївський к.з, Женчук Ю.

6 заїзд
Дист. 1600м
Коні 3 років рисистих порід

1. ДЕЛЬФІН – т-гн. жер. орл. (Флоріано – Дельта) Лимарівський к.з., Литвин А.
2. УХТА – т-сір. коб. орл. (Арарат – Україна) Дібрівський к.з., Оборін М. 
3. КОЛХІДА – сір. коб. орл. (Дельфін – Кармен) Запорізький к.з., Бауров В.
4. ГІПЕРА – руд. коб. рос. (Прогрес – Грація 2) Лимарівський к.з., Буткевич С.
5. ДЕДУКЦІЯ – сір. коб. орл. (Уклон – Догадка) Запорізький к.з., Гайченя Т.
6. КУВШИНКА – сір. коб. орл. (Шквал – Купчиха) Запорізький к.з., Авдемірєц А.
7. КРОШКА – сір. коб. орл. (Шквал – Кайомка) Лимарівський к.з., Романько Д.

7 скачка
Дист. 1400м
СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ
Коні 3 років ч.в.пор. 2 група

1. УСАРІЯ – руд. коб. (Фореве Бонд – Усалія) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А.
2. ДОМБАЙ – руд. жер. (Мачо – Дейзі) ПСП «ім. Шевченко», Ткаченко О.
3. МАЙК – руд. жер. (Мачо – Гекла) ПВ Дигало О., Н.Н.
4. ШАЙДАР – вор. жер. (Шамус – Далайма) ТОВ «Дельфін», Женчук Ю.  
   

8 заїзд
Дист. 1600м
НА ЧЕСТЬ 50-РІЧЧЯ ТРУДОВОГО СТАЖУ СВІТЛАНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ  ПАЦЕРКОВСЬКОЇ
Коні 3 років рис.пор.

1. РАСТОРОПША – сір. коб. орл. (Шквал – Радуга) Запорізький к.з., Гайченя Т.
2. ГЕВЕТТА – св-гн. коб. рос. (Вертеп – Галактика) Дібрівський к.з., Орлова В.
3. БОГУЧАР – св-гн. жер. орл. (Чардаш – Бадьора) Запорізький к.з., Н.Н.
4. ОРЕГОНА – вор. коб. рос. (Гоготун – Одісея) Лимарівський к.з., Кузьменко А.   
5. РЕГАТА – св-гн. коб. рос. (Графік – Рулада) Запорізький к.з., Тальянський В.
6. СИГАРА – т-гн. коб. рос. (Гоготун – Субсидія) Лимарівський к.з., Красношлик М.

9 скачка
Дист. 1400м
ПРИЗ АСТРИ
Кобили 3 років ч.в.пор. 2 група

1. ГОЛДЕН СТОРІ – гн. коб. (Топджер – Гормона) ПВ Підгірний М., Бричак Ю.
2. ГЕРБЕРА – руд. коб. (Гар Джет – Гординя) ПВ Дигало О., Н.Н.
3. УСТЕРА– т.-гн. коб. (Фореве Бонд – Урода) ПП «Кінний завод «Мілленніум», Сергієнко А.
4. РАЗНІЦА – т-гн. коб. (Ахілес – Рангуна) Дніпропетровський к.з., Н.Н.
5. ПЕРСІЯ – гн. коб. (Гар Джет – Лагуна) ПВ Дигало О., Н.Н.
6. ЛА КАРУНЬЯ – сір. коб. (Купєц – Лейланіс Сонг) ПП «Кінний завод «Мілленніум»,  Бебешко А.
7. МОДА– сір. коб. (Маджестік Альфабет – Де Марсіта) Онуфріївський к.з., Женчук Ю.
8. ТАДОРКА – гн. коб. (Тахока Принц – Рагдаль) Онуфріївський к.з., Гринчак Р.

10 заїзд
Дист. 1600м
Коні  4 років рис.пор.

1. БАРВІНКА – сір. коб. орл. (Вулкан – Бєгущая) Запорізький к.з., Гайченя Т.
2. РУСКАЯ КНЯГИНЯ – сір. коб. орл. (Канюк – Радуга) Запорізький к.з., Авдемірєц А. 
3. БРАВАДА – сір. коб. орл. (Дельфін – Басня) Запорізький к.з., Бауров В.

4. ЧАРОДЄЙКА – сір. коб. орл. (Дельфін – Чайная) Запорізький к.з., Заставнюк О.