Професіонали кінного спорту з усієї України зібралися на змаганнях у Дібрівці

18.05.2016

2 травня, у селі Дібрівка Миргородського району на Полтавщині пройшло феєричне кінно-спортивне свято за підтримки Федерації кінного спорту Полтавської області.

Свято відбулося на базі легендарного 128- річного Дібрівського кінного заводу. У програмі заходу: кінні перегони, конкурси та концерт. Участь у змаганнях брали професіонали й аматори кінного спорту з усієї України. Вершники та наїздники демонстрували власну майстерність і навички чотириногих підопічних. Переможців урочисто нагородили медалями, грамотами та спеціальними призами.

Завершилося кінно-спортивне свято концертною шоу-програмою за участі зіркових гостей - Петра Чорного, Володимира Дороша та інших. Майстерно аранжовані світові рок-хіти Deep Purple, Queen, Eagles, Adele, The Beatles, Abba та багато інших у виконанні Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів.

Довідка: Дібрівський державний кінний завод заснували в 1888 році. Сприятливі природні умови Полтавщини – м’який клімат, коротка помірна зима, багата рослинність родючих українських степів – безсумнівно вплинули на вибір місця для нового кінного заводу. Степи здавна служили відмінними пасовищами для незліченних табунів коней.

Віддаленість від населених пунктів – 35 км від села Великі Сорочинці; 12 км від Миргорода; 120 км від Полтави.
Із перших років існування займає одне з провідних місць серед кінних заводів, які розводять коней рисистих порід. Дібрівський тип орловського рисака сьогодні є еталоном запряжного коня як в Україні, так і в Росії. Філія готує для продажу племінних коней різного віку рисистої і новоолександрівської ваговозної порід. Діють школа верхової їзди, сеанси іпотерапії. На базі заводу організовано цех з виробництва кумису.

Детальний фоторепортаж на poltava.depo.ua