31.05.2020 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка піщана

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КАТАФОТ – вор.жер.орл. 2018 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.41,5 – 1 місце

2. ДУБРАВКА – гн.коб.орл. 2018 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Ладушка) Приватний власник Лях Л.Л. Трубецький А. 2.43,2(1зб) – 2 місце

3. ГОЖА – вор.коб. орл. 2018 р.н. (Жакоп-Гонка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.56,3(1зб) – 3 місце

4. ЦЕФЕЙ – гн.жер.орл. 2018 р.н. (Факел-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.56,4(1зб)

5. БАНКЕТ – чер-сір.жер.орл. 2018 р.н. (Ківер-Барка) Приватний власник Красношлик О.С. Красношлик М. - знятий

39,5 – 43,5 – Дубравка; 41 – 37,5 – Катафот

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 1600 м


1. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.18,8 - 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.18,9 - 2 місце

3. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.19,2 – 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.23,0(1зб)

33 – 37,5 – 36 – Округа; 32,3 - Смуга

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БІРМА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Бегонія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.19,4 – 1 місце

2. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.19,5 – 2 місце

3. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.22,0 – 3 місце

4. ОРЄХ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.28,3

5. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Клиновський О. 2.31,9

34 – 36 – 37 – 32,4 – Бірма

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід      Дист. 1600 м


1. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.16,8 – 1 місце

2. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.16,8 – 1 місце

3. ГІМНАЗІЯ – вор.коб.орл. 2017 р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.16,9(1зб) - 2 місце

4. ОПЕРЕТКА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Опера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.25,9(1зб) - 3 місце

5. ХУТОРЯНКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Хургада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. - знята

34 – Грамотєй; 34,5 – 38 – Гімназія; 30,3 – Грамотєй/Опус

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. БІШКЕК – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.22,3(г/ст.)

2. КОНКУРЕНЦІЯ – гн.коб.орл. 2017 р.н. (Уклон-Конфігурація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.22,8 – 1 місце

3. РАППОРТ – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.31,4 – 2 місце

4. КАЛЕЙДОСКОП – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Квітка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.34,5(1зб) – 3 місце

5. ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.36,8(2зб)

35 – Бішкек; 37,5 – Конкуренція; 37 – 32,8 - Бішкек