24.05.2020 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОЧАГ – вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.06,8 - 1 місце

2. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.11,0 - 2 місце

3. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.12,3 – 3 місце

4. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.12,5(2зб)

32 – 33 – 31,5 – 30,3 - Очаг

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ЕСТАФЕТА – вор.коб. орл. 2018 р.н. (Факел-Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.31,0(1зб) – 1 місце

2. ГРАФА – т-гн.коб.орл. 2018 р.н. (Факел-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.40,7 – 2 місце

3. ДУБРАВКА – гн.коб.орл. 2018 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Ладушка) Приватний власник Лях Л.Л. Трубецький А. 2.54,6 – 3 місце

4. БАНКЕТ – чер-сір.жер.орл. 2018 р.н. (Ківер-Барка) Приватний власник Красношлик О.С. Красношлик М. - знятий

37 – 38 – 39,5 – 36,5 – Естафета

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.08,8(1зб) – 1 місце

2. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.11,0 – 2 місце

3. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.11,2 – 3 місце

4. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.11,9

33,5 – Креолка; 33,5 – 31 – 30,8 – Рупор

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід      Дист. 1600 м


1. ГРАФІКА – т-гн.коб.орл. 2018 р.н. (Факел-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.41,2 – 1 місце

2. РОДНИЧОК - гн.жер.орл. 2018р.н. (Чардаш-Ритмика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.43,5(1зб) - 2 місце

3. КАТАФОТ – вор.жер.орл. 2018 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.47,0(з/зб)

4. РЕПРОДУКЦІЯ - гн.коб.рос.2018 р.н.(Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. - знята.

43 – 41,5 – 40 – 36,7 – Графіка

 

ПРИЗ ДИКАНЬКИ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. БОДРАЯ – т-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.08,9 знята – 1 місце

2. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.10,6 знята – 2 місце

3. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.14,4 знята – 3 місце

4. ВІРДЖИНІЯ – т-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Ванда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.20,6 знята

30,5 – 33 – 31,5 – 33,9 - Бодрая

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оніщенко В. 2.13,4 – 1 місце

2. ПОШЛІНА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.19,4 – 2 місце

3. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.20,3(1зб) – 3 місце

4. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.33,2

32,5 – Пошліна; 34,5 – 34,5 – 31,9 – Грамотєй

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БОЙКУША – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєсєдка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.19,8 – 1 місце

2. КОРУНД – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.20,8(1зб) – 2 місце

3. КАРТОТЕКА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Купюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.24,5 – 3 місце

4. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.30,0(з/зб)

32,5 – 34,5 – 36 – 36,8 – Бойкуша

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.18,2 – 1 місце

2. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.19,2 – 2 місце

3. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.22,7(1зб) – 3 місце

36 – 37 – 35 – 30,2 - Кажан