02.02.2020 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка піщана

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА В.О.ВІТТА

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.18,6 знята - 1 місце

2. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.18,8 знята - 2 місце

3. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.22,2 знятий – 3 місце

4. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.22,7

5. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.23,9(1зб)

33 – 35,5 – 36,5 – Креолка; 33,6 - Реформа

 

ЗИМОВИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.14,9 – 1 місце

2. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.16,5 – 2 місце

3. ГІМНАЗІЯ – вор.коб.орл. 2017 р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.35,8(1зб) – 3 місце

4. РАППОРТ – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Єрастов М. 2.40,7(1зб)

32,5 – 34,5 – 35,5 – 32,4 – Яблонька

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.24,9 – 1 місце

2. КАРТОТЕКА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Купюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.26,3 – 2 місце

3. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.29,0(1зб) – 3 місце

4. БІШКЕК – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.56,5

5. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. - знятий

34,5 – 36,5 – 37 – 36,9 – Брашов

 

ПРИЗ РУМБИ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БОДРАЯ – т-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.20,7 – 1 місце

2. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.24,4(1зб)(н/х)

3. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.26,8 – 2 місце

4. ВІРДЖИНІЯ – т-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Ванда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.30,4(1зб) – 3 місце

5. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.41,2

33,5 – 36,5 – 35 – 35,7 – Бодрая