15 травня о 12:00 годині на Одеському іподромі стартує 15 скаковий сезон.

11.05.2016

В перший  день сезону на іподромі відбудуться 4 скачки, для коней чистокровної верхової породи  у віці від двох років, які будуть  проходити випробовування на дистанциях від 1000 до 2000 метрів.  

В день відкриття сезону на  скаковій доріжці  розіграють традиційні призи: «Вступний», «Відкриття Скакового Сезону», а також іменні призи для кобил 2-х років «Онуфріївського кінного заводу №175» та жеребців 2-х років.

В сезоні випробувань 2016 року прийме участь 120 коней чистокровної верхової породи, 11-ти коневласників з 10 областей України та м. Києва. Для порівняння в попередньому році було випробувано 67 голів коней, а це вже обіцяє зробити випробування вдвічі цікавішими та вражаючими. Коні, які в минулих роках проходили випробування на Французьких, Польських та Російських іподромах, в сезоні 2016 року випробовуватимуться на філії «Одеський іподром» ДП «Конярство України». 

Іподромні випробування   -  це  основний  метод  виявлення робочої продуктивності коней та їх подальшого використання в селекційно-племінній роботі для удосконалення порід коней. Завдяки їм з покоління в покоління в конях накопичуються позитивні робочі якості: сила, витривалість, спритність.

Одеський іподром заснований у 1890 році за ініціативою новоросійського товариства сприяння конярству. Кращі селекціонери Росії вирішили, що поблизу моря та завдяки південному клімату племінні коні матимуть можливість найкраще розкрити свої племінні якості, і звернулися до керуючого Державним конярством, графа Воронцова-Дашкова з проханням про дозвіл влаштувати в місті Одеса перегони. Прохання було задоволено. Тоді уповноважені від правління товариства, відомі в той час конезаводчики Маслов А.А. та. Лазарєв М.Л. звернулись до міського управління м. Одеси про виділення землі в кількості 50 десятин для влаштування кола для перегонів, доріжок, спорудження трибун для глядачів, будівництва конюшень. І 2 вересня 1890 року почав функціонувати іподром.

ДП «Конярство України»

Cайт: www.konukr.com.ua

Email: info@konukr.com.ua

Керівник Одеського іподрому

Войний Олександр Валентинович

Телефон приймальні:  048 8263 16 30

Головний зоотехнік

Одеського іподрому

Неткачова Людмила Миколаївна

Директор ДП «Конярство України»

Птушко Денис Юрійович

Телефон приймальні:  044 279 52 75