Приватне сільськогосподарське підприємство "Ім. Шевченко"

Підприємство займається вирощуванням чистокровної верхової породи з 2005 року. Завдяки зусиллям керівництва ПСП Паранчевського Миколи Павловича та Паранчевського Володимира Миколайовича господарство збільшило кількість поголів’я  з 10 до 35 голів, відповідно зросла його якість, про що свідчать результати змагань на Одеському іподромі.

На сьогоднішній день господарство має дуже добру матеріально-технічну базу для вирощування коней чистокровної верхової породи, а саме більше 40 га пасовищ як для маточного поголів’я так і для молодняку, також зроблені  дві скакові доріжки та спеціалізований манеж  для тренінгу.

На належному рівні ведеться селекційна робота з поголів’ям, а саме в господарстві наявні матки, які належать до таких сімейств, як Тавріди, Герані, Кетеро, Сієлі, Бравади. Також в господарстві є два  жеребці-плідники, Нотрдам 2004 року народження та Річчі Рей 2004 року народження. 


 

Поіменний список коней чистокровної верхової породи, які проходять випробування на філії "Одеський іподром" ДП "Конярство України" у сезоні 2016 року:

Кличка Стать Масть Рік народження Батько Мати
1 Нефертіті коб гн 2014 Нотрдам Лагуна
2 Джакарта коб гн 2014 Нотрдам Дейзі
3 Батир жер гн 2014 Нотрдам Бальгена
4 Чарлі Танго жер гн 2014 Нотрдам Чудачка
5 Сапфір жер гн 2014 Нотрдам Ескапада
6 Браслет жер гн 2013 Гар Джет Бальгена
7 Домбай жер руд 2013 Мачо Дейзі

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ