Визначено переможця конкурсу на посаду керівника ДП «Конярство України»

12.06.2015

12 червня в Мінагрополітики відбулося відкрите засідання конкурсної комісії, на якому було визначено переможця конкурсу на посаду керівника ДП «Конярство України».

Підприємство створено з метою розвитку конярства в Україні. До складу підприємства входять 14 філій.

Загалом, участь у цьому конкурсі прийняло сім кандидатів. Претенденти на підставі аналізу фінансової документації ДП, підготували аналіз проблем та плани подальшого розвитку підприємства. Стратегію подальшої роботи ДП конкурсанти захищали перед комісією.

Засідання проходили під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, голови конкурсної комісії Ярослава Краснопольського. Членами постійно діючої конкурсної комісії є представники відомих аудиторських та рекрутингових компаній:  MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel.

На фінальному засіданні 12 червня, шляхом відкритого голосування, було визначено переможця кадрового конкурсу. Ним став Птушко Денис Юрійович.

Птушко Денис Юрійович має дві вищі освіти. В 2002 році закінчив з відзнакою Військовий інститут Київського Національного Університету ім.. Т.Г. Шевченко. В 2006 році закінчив Міжнародну Академію Управління Персоналом, інститут права.

В  2007 році був прийнятий до роботи до ВАТ «Миронівський хлібопродукт».  З 2009 по 2010 рік працював директором тваринницького підприємства ТОВ «Баффало». З 2010 по 2012 рік працював виконавчим директором сільськогосподарського підприємства ТОВ «Урожайна країна». З 2012 року керував проектом у ТОВ «Зерно Полісся». На теперішній час – виконуючий обов’язки директора ДП«Конярство України».

З новим керівником ДП буде укладено контракт, в якому будуть зафіксовані показники ефективного використання державного майна, а також показників майнового стану підприємства.