17.11.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КАЛЕЙДОСКОП – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Квітка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.25,6 – 1 місце

2. КАРТОТЕКА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Купюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.27,3 – 2 місце

3. РЕКОМЕНДАЦІЯ – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Роксолана) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.31,9 – 3 місце

4. ЧАЩА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О. 2.34,8(3зб)

5. ГАСТРОЛЬ – гн.коб.рос. 2017 р.н. (Порядок-Готика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.40,0

6. ДАУГАВА – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Душенька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.44,0

36,5 – 36,5 – 35 – 37,6 – Калейдоскоп

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.23,5 – 1 місце

2. ХУТОРЯНКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Хургада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.23,6 – 2 місце

3. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.23,9 – 3 місце

4. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.30,3(1зб)

5. ШЕДЕВР – чер-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Шляпа) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.31,0

35,5 – 36,5 – 37,5 – 34 – Опус

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років та старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.10,3 – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.10,5 – 2 місце

3. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.14,6(2зб) - 3 місце

4. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.15,3

5. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. - знята

33 – 32 – 33 – Округа; 32,3 - Мемуар

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.16,9 – 1 місце

2. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.17,0 – 2 місце

3. ВІРДЖИНІЯ – т-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Ванда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.19,0 – 3 місце

4. БОДРАЯ – т-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.22,9(1зб)

37 – Бодрая; 34 – 33,5 – 32,4 – Бєлоснєжка