10.11.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГІМНАЗІЯ – вор.коб.орл. 2017 р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.25,3 – 1 місце

2. ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.27,9(1зб) – 2 місце

3. РАППОРТ – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.37,0 – 3 місце

4. ЧАЩА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О. 2.38,5

5. ДАУГАВА – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Душенька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.44,9

37 – 38 – 35 – 35,3 – Гімназія

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оніщенко В. 2.20,3 – 1 місце

2. ОПЕРЕТКА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Опера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.21,6 – 2 місце

3. БІРМА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Бегонія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.21,8 – 3 місце

4. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.23,5

35,5 – 36,5 – 35 – 33,3 – Грамотєй

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років та старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.12,9 – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.12,9(гол) – 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.13,4 - 3 місце

4. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.13,9(1зб)

31,5 – 31,5 – 32 – Смуга; 37,9 - Сангрія

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.22,8 – 1 місце

2. БІШКЕК – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.25,0 – 2 місце

3. КОРУНД – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.25,1 – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.29,8

5. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.33,0(1зб)

34,5 – 35 – 36 – 37,3 – Халіф