03.11.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.26,9 – 1 місце

2. КАРТОТЕКА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Купюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.30,2 – 2 місце

3. РЕКОМЕНДАЦІЯ – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Роксолана) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.35,0(1зб) – 3 місце

4. КАЛЕЙДОСКОП – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Квітка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.42,4(2зб)

5. ДАУГАВА – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Душенька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.44,5

36,5 – 38 – 36 – 36,4 - Циферблат

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БОДРАЯ – т-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.12,5 - 1 місце

2. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.15,2 – 2 місце

3. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.17,8 – 3 місце

4. ВІРДЖИНІЯ – т-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Ванда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.28,3(2зб)

32,5 – 36 – 34 – 30 - Бодрая

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-НАЇЗНИКА ЮШИНА ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА

Для коней 4-х років та старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.10,7 - 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.11,0 – 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.12,0 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.12,8 – 4 місце

5. КОНФЕРЕНЦІЯ – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.20,7

6. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.20,9(1зб) (г/ст.)

7 (6). МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.42,9(1зб)

32 – 32,5 – 32,5 – 33,7 - Округа

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.24,3(1зб) – 1 місце

2. КОНКУРЕНЦІЯ – гн.коб.орл. 2017 р.н. (Уклон-Конфігурація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.24,5(1зб) – 2 місце

3. РОЗМАШИСТА – сір.коб. орл. 2017 р.н. (Шквал-Руфіна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.27,2(3зб)(проск)(г/ст.)

4 (3). ШЕДЕВР – чер-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Шляпа) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.30,9 – 3 місце

5 (4). ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.32,8

6 (5). ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.34,2

38 – Конкуренція; 36,5 – 35 – 34,8 – Журавель