20.10.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БОЙКУША – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєсєдка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.24,7 – 1 місце

2. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.26,4(2зб) – 2 місце

3. ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.34,3(3зб) – 3 місце

4. РАППОРТ – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.35,2

36,5 –35 – 35,5 – 37,7 - Бойкуша

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років та старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.11,3 – 1 місце

2. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Романько В. 2.11,5 – 2 місце

3. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.12,2 – 3 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - знята

32 – 32,5 – 33 – 33,8 – Гігант

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.07,5 – 1 місце

2. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.26,0 – 2 місце

3. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.26,4(2зб) - 3 місце

4. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.29,0

5. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.39,9

29,5 – 30,5 – 32 – 35,5 - Яблонька

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-НАЇЗНИКА ДАЦКОВСЬКОГО О.І.

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОРУНД – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.28,9 – 1 місце

2. РОЗМАШИСТА – сір.коб. орл. 2017 р.н. (Шквал-Руфіна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.29,2(1зб) – 2 місце

3. РЕКОМЕНДАЦІЯ – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Роксолана) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.30,2 – 3 місце

4. КАРТОТЕКА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Купюра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.31,0

5. КАЛЕЙДОСКОП – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Квітка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.32,3(1зб)

38 – 38 – 37,5 – Рекомендація; 35,4 – Корунд

 

ПРИЗ ПОЛЮСА

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.20,0 – 1 місце

2. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 3.24,2(2зб) – 2 місце

3. КОНФЕРЕНЦІЯ – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 3.26,9 – 3 місце

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.32,9(2зб)

33,5 – 32,5 – 34 – 33 – 33,5 – 33,5 – Командир Фрегата